Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki...

Jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka? Całą prawdę o roli matki znają tylko... matki.

Jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka? Całą prawdę o roli matki znają tylko… matki. To one muszą zmierzyć się z cierpieniem podczas porodu, fizycznymi skutkami ciąży i opieką nad nowonarodzonym dzieckiem.

Zobaczcie wyznanie matki, która mimo wielu bolesnych doświadczeń uważa, że dni narodzin jej dzieci, to najpiękniejsze dni w jej życiu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie