Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki...

Jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka? Całą prawdę o roli matki znają tylko... matki.

Jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka? Całą prawdę o roli matki znają tylko… matki. To one muszą zmierzyć się z cierpieniem podczas porodu, fizycznymi skutkami ciąży i opieką nad nowonarodzonym dzieckiem.

Zobaczcie wyznanie matki, która mimo wielu bolesnych doświadczeń uważa, że dni narodzin jej dzieci, to najpiękniejsze dni w jej życiu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu