Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki...

Jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka? Całą prawdę o roli matki znają tylko... matki.

Jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka? Całą prawdę o roli matki znają tylko… matki. To one muszą zmierzyć się z cierpieniem podczas porodu, fizycznymi skutkami ciąży i opieką nad nowonarodzonym dzieckiem.

Zobaczcie wyznanie matki, która mimo wielu bolesnych doświadczeń uważa, że dni narodzin jej dzieci, to najpiękniejsze dni w jej życiu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego