Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek

Raz do roku mężczyzna wzbogaca swoją skórę kolejnym dziełem z dzieciństwa syna.

Jak silna może być więź ojca z synem? Tata Keitha Andersona z miłości do swojego dziecka wytatuował na ciele jego rysunki.

Najnowszy rysunek na ciało ojca przeniósł sam Keith. Raz do roku mężczyzna wzbogaca swoją skórę kolejnym dziełem z dzieciństwa syna.

Efekt? Zobaczcie sami.

Źródło: Agencja TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów