MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało

Można go wykonywać już w wieku niemowlęcym.

W stopach znajdują się receptory wszystkich systemów i organów naszego ciała oraz 7 tysięcy zakończeń nerwowych. Dlatego masaż tej części ciała jest pomocny w leczeniu wielu dolegliwościach. Refleksolog Dorota Brydacka poleca jego wykonywanie nawet w wieku niemowlęcym.

Zabieg trwa około godziny i składa się z trzech części: zaczyna i kończy fazą relaksacyjną, a między nimi jest uciskanie odpowiednich punktów na stopach. Co ważne, taki masaż nie przynosi żadnych negatywnych skutków. Jest wyłącznie przyjemnością, która dodatkowo może wspomóc prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu!