MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu!

Aktorka od kilku lat prowadzi vloga pod nazwą „Siostry Knyś”, parodiując ogólnodostępność Internetu dla domorosłych specjalistek od makijażu.

Aktorka od kilku lat prowadzi vloga pod nazwą „Siostry Knyś”. Jej projekt aktorski parodiuje ogólnodostępność Internetu dla domorosłych specjalistek od makijażu.

Vlogerskie imię Matyldy to Klaudia, a jej koleżanka Jola to Agata Sasinowska. Zobaczcie, jak dziewczyny bawią się makijażową konwencją.

Przekonują Was?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego DONALD TUSK w X Faktorze! Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia