MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu!

Aktorka od kilku lat prowadzi vloga pod nazwą „Siostry Knyś”, parodiując ogólnodostępność Internetu dla domorosłych specjalistek od makijażu.

Aktorka od kilku lat prowadzi vloga pod nazwą „Siostry Knyś”. Jej projekt aktorski parodiuje ogólnodostępność Internetu dla domorosłych specjalistek od makijażu.

Vlogerskie imię Matyldy to Klaudia, a jej koleżanka Jola to Agata Sasinowska. Zobaczcie, jak dziewczyny bawią się makijażową konwencją.

Przekonują Was?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! 5-latek z Polski podbija świat mody! SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie