MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu!

Aktorka od kilku lat prowadzi vloga pod nazwą „Siostry Knyś”, parodiując ogólnodostępność Internetu dla domorosłych specjalistek od makijażu.

Aktorka od kilku lat prowadzi vloga pod nazwą „Siostry Knyś”. Jej projekt aktorski parodiuje ogólnodostępność Internetu dla domorosłych specjalistek od makijażu.

Vlogerskie imię Matyldy to Klaudia, a jej koleżanka Jola to Agata Sasinowska. Zobaczcie, jak dziewczyny bawią się makijażową konwencją.

Przekonują Was?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?