Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH

Osoby o rudych włosach są wrażliwsze na promienie słoneczne.

Istnieje cała masa mitów na temat osób o rudym kolorze włosów: że są wredne, nieszczere, ale i namiętne. Często to płomiennowłosą piękność mężczyźni uznają za ideał urody i seksapilu. Charakter rudzielców jest różny. Jednak to, co ich łączy, to duża wrażliwość na promienie słoneczne, a także (jak uznali naukowcy) mniejsza odporność na ból.

Na całym świecie gen odpowiadający za rudy kolor włosów ma tylko 2 proc. populacji. Najwięcej spotyka się ich w Europie Północnej.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu