Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy

Abstrachuje.tv z okazji przekroczenia miliona subskrybujących na YouTube postanowili obnażyć nas ze wszystkich kłamstw, jakich się dopuszczamy.

Abstrachuje.tv z okazji przekroczenia miliona subskrybujących na YouTube postanowili obnażyć nas ze wszystkich kłamstw, jakich się dopuszczamy. Stworzyli zbiór tego, co każdy z nas ma na sumieniu. Jak kłamiemy w związkach, rodzicom, kumplom i przyjaciółkom?

"To mój ostatni papieros", "Za pięć minut jestem gotowa", "Wszyscy dostali jedynki", "Nie chodzi o to, że mnie zdardziłeś tylko o to, że to ukrywałeś", "Ładne to, nowe? — Nie, to stare, już dawno kupiłam" - to tylko kilka spośród kilkudziesięciu kłamstw, jaki wytknęli w nagraniu.

Jak dużo jest w tym prawdy?

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach BEYONCE reklamuje Brazylię! Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Efektowny sposób wyrabiania LODÓW