Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy

Abstrachuje.tv z okazji przekroczenia miliona subskrybujących na YouTube postanowili obnażyć nas ze wszystkich kłamstw, jakich się dopuszczamy.

Abstrachuje.tv z okazji przekroczenia miliona subskrybujących na YouTube postanowili obnażyć nas ze wszystkich kłamstw, jakich się dopuszczamy. Stworzyli zbiór tego, co każdy z nas ma na sumieniu. Jak kłamiemy w związkach, rodzicom, kumplom i przyjaciółkom?

"To mój ostatni papieros", "Za pięć minut jestem gotowa", "Wszyscy dostali jedynki", "Nie chodzi o to, że mnie zdardziłeś tylko o to, że to ukrywałeś", "Ładne to, nowe? — Nie, to stare, już dawno kupiłam" - to tylko kilka spośród kilkudziesięciu kłamstw, jaki wytknęli w nagraniu.

Jak dużo jest w tym prawdy?

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją?