Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy

Abstrachuje.tv z okazji przekroczenia miliona subskrybujących na YouTube postanowili obnażyć nas ze wszystkich kłamstw, jakich się dopuszczamy.

Abstrachuje.tv z okazji przekroczenia miliona subskrybujących na YouTube postanowili obnażyć nas ze wszystkich kłamstw, jakich się dopuszczamy. Stworzyli zbiór tego, co każdy z nas ma na sumieniu. Jak kłamiemy w związkach, rodzicom, kumplom i przyjaciółkom?

"To mój ostatni papieros", "Za pięć minut jestem gotowa", "Wszyscy dostali jedynki", "Nie chodzi o to, że mnie zdardziłeś tylko o to, że to ukrywałeś", "Ładne to, nowe? — Nie, to stare, już dawno kupiłam" - to tylko kilka spośród kilkudziesięciu kłamstw, jaki wytknęli w nagraniu.

Jak dużo jest w tym prawdy?

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać!