Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie!

Trening tabaty według Urszuli Strasińskiej pozwoli w krótkim czasie wysmuklić sylwetkę.

Urszula Strasińska zachwyca nie tylko piękną sylwetką i świetną kondycją, ale także rozsławia Polskę w świecie.  Zawodniczka fitness na międzynarodowych zawodach kulturystycznych zdobyła aż dwa medale. Specjalnie dla Kafeterii.tv zaprezentowała trening tabaty, który w krótkim czasie pozwoli osiągnąć szczytową formę.

Tabata to czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, angażujący niemal wszystkie mięśnie naszego ciała. Dzięki temu przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia warto wykonywać 2–3 razy w tygodniu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii