Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie!

Trening tabaty według Urszuli Strasińskiej pozwoli w krótkim czasie wysmuklić sylwetkę.

Urszula Strasińska zachwyca nie tylko piękną sylwetką i świetną kondycją, ale także rozsławia Polskę w świecie.  Zawodniczka fitness na międzynarodowych zawodach kulturystycznych zdobyła aż dwa medale. Specjalnie dla Kafeterii.tv zaprezentowała trening tabaty, który w krótkim czasie pozwoli osiągnąć szczytową formę.

Tabata to czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, angażujący niemal wszystkie mięśnie naszego ciała. Dzięki temu przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia warto wykonywać 2–3 razy w tygodniu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii