Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach