Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK