Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze!