Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu