Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy?