Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw?