Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę