Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY