Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Została striptizerką, bo znudziła ją praca! HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać?