Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Lekarze alarmują: Polacy nie biorą lekarstw! Jednym z powodów jest brak pieniędzy Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy!