Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Lekarze alarmują: Polacy nie biorą lekarstw! Jednym z powodów jest brak pieniędzy Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt