Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE