Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy