Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba