Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”

O byciu tata mówili także Piotr Rubik i Szymon Majewski.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji znani tatusiowie — Janusz Józefowicz, Piotr Rubik oraz Szymon Majewski — postanowili zdradzić, w jaki sposób wychowują swoje dzieci i czy obecnie jest to łatwiejsze niż 20 lat temu. Przy okazji dali też parę rad panom, którzy dopiero przygotowują się do tej ważnej roli.

— Ojcostwo jest o wiele trudniejsze niż macierzyństwo – przekonywał Józefowicz. Zaś Rubik dodał: Wyśpijcie się i zaoszczędźcie dużo pieniędzy.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo