Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych!

Urban dinner to wielkomiejska kolacja zorganizowana przez Jagnę Niedzielską.

Miał być poczęstunek dla znajomych, skończyło się na wielkim zainteresowaniu na Facebooku i ogromnej kolejce, by wziąć udział w wielkomiejskiej kolacji zorganizowanej przez Jagnę Niedzielską. Spotkanie odbyło się w pięknych murach dawnej siedziby Banku Polskiego. Goście zgromadzili się przy jednym wielkim stole na około 70 osób. Z racji ogromnej liczby chętnych, uczestnicy wydarzenia wybierani byli losowo.

W urban dinner Jagny Niedzielskiej wziął udział m.in. Ryszard Rembiszewski. Mistrzami kuchni, artystami i rzemieślnikami byli: David Gaboriaud, Jerzy Nogal, Jakub Steuermark, Ariel Ziółkowski i Magda Wacek. Menu zostało ustalone na podstawie komentarzy użytkowników, którzy opisywali smaki dzieciństwa.

Zobaczcie naszą relację z tego nietypowego wydarzenia.

Źródło zdjęć: www.facebook.com/pages/Urban-dinners

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera