Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi

Brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku.

W XXI wieku bycie singlem już nikogo nie dziwi. Coraz więcej osób stawia na edukację czy rozwój osobisty, a brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku. Niejednokrotnie decyzja o życiu w pojedynkę wynika ze złych doświadczeń z byłym partnerem.

Specjaliści jednak podkreślają, że człowiek ma wbudowaną potrzebę bycia w relacji, w kontakcie, dzielenia się emocjami, bo to daje uczucie spełnienia. Brak partnera może prowadzić do bierności, izolacji i depresji. Dlatego ważne jest, aby single potrafili zorganizować sobie czas, rozwijali swoje pasje, a jednocześnie byli otwarci na możliwość zbudowania trwałej relacji.

Źrodło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA