Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi

Brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku.

W XXI wieku bycie singlem już nikogo nie dziwi. Coraz więcej osób stawia na edukację czy rozwój osobisty, a brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku. Niejednokrotnie decyzja o życiu w pojedynkę wynika ze złych doświadczeń z byłym partnerem.

Specjaliści jednak podkreślają, że człowiek ma wbudowaną potrzebę bycia w relacji, w kontakcie, dzielenia się emocjami, bo to daje uczucie spełnienia. Brak partnera może prowadzić do bierności, izolacji i depresji. Dlatego ważne jest, aby single potrafili zorganizować sobie czas, rozwijali swoje pasje, a jednocześnie byli otwarci na możliwość zbudowania trwałej relacji.

Źrodło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat!