Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi

Brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku.

W XXI wieku bycie singlem już nikogo nie dziwi. Coraz więcej osób stawia na edukację czy rozwój osobisty, a brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku. Niejednokrotnie decyzja o życiu w pojedynkę wynika ze złych doświadczeń z byłym partnerem.

Specjaliści jednak podkreślają, że człowiek ma wbudowaną potrzebę bycia w relacji, w kontakcie, dzielenia się emocjami, bo to daje uczucie spełnienia. Brak partnera może prowadzić do bierności, izolacji i depresji. Dlatego ważne jest, aby single potrafili zorganizować sobie czas, rozwijali swoje pasje, a jednocześnie byli otwarci na możliwość zbudowania trwałej relacji.

Źrodło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii