Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi

Brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku.

W XXI wieku bycie singlem już nikogo nie dziwi. Coraz więcej osób stawia na edukację czy rozwój osobisty, a brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku. Niejednokrotnie decyzja o życiu w pojedynkę wynika ze złych doświadczeń z byłym partnerem.

Specjaliści jednak podkreślają, że człowiek ma wbudowaną potrzebę bycia w relacji, w kontakcie, dzielenia się emocjami, bo to daje uczucie spełnienia. Brak partnera może prowadzić do bierności, izolacji i depresji. Dlatego ważne jest, aby single potrafili zorganizować sobie czas, rozwijali swoje pasje, a jednocześnie byli otwarci na możliwość zbudowania trwałej relacji.

Źrodło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI 8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM