Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi

Brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku.

W XXI wieku bycie singlem już nikogo nie dziwi. Coraz więcej osób stawia na edukację czy rozwój osobisty, a brak czasu na pielęgnowanie relacji utrudniają stworzenie stabilnego związku. Niejednokrotnie decyzja o życiu w pojedynkę wynika ze złych doświadczeń z byłym partnerem.

Specjaliści jednak podkreślają, że człowiek ma wbudowaną potrzebę bycia w relacji, w kontakcie, dzielenia się emocjami, bo to daje uczucie spełnienia. Brak partnera może prowadzić do bierności, izolacji i depresji. Dlatego ważne jest, aby single potrafili zorganizować sobie czas, rozwijali swoje pasje, a jednocześnie byli otwarci na możliwość zbudowania trwałej relacji.

Źrodło: InfoWire.pl

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd