Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet

Ból podczas stosunku to dolegliwość, która wymaga leczenia.

Ból podczas stosunku to problem, którego nie należy bagatelizować. Ginekolodzy informują, że dotyczy on większości ich pacjentek. Dolegliwość ma różne podłoża. Czasem powodem są zbyt słabe nawilżenie lub infekcje pochwy. W takich wypadkach pomocne będą wydłużenie gry wstępnej lub stosowanie odpowiednich leków.

Poważniej sprawa wygląda wtedy, gdy ból ma podłoże psychiczne lub wynika z nieprawidłowości anatomicznych narządów rodnych kobiety. Wtedy czas leczenia się wydłuża i często, oprócz porady ginekologicznej, wymaga pomocy innych specjalistów.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM