Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet

Ból podczas stosunku to dolegliwość, która wymaga leczenia.

Ból podczas stosunku to problem, którego nie należy bagatelizować. Ginekolodzy informują, że dotyczy on większości ich pacjentek. Dolegliwość ma różne podłoża. Czasem powodem są zbyt słabe nawilżenie lub infekcje pochwy. W takich wypadkach pomocne będą wydłużenie gry wstępnej lub stosowanie odpowiednich leków.

Poważniej sprawa wygląda wtedy, gdy ból ma podłoże psychiczne lub wynika z nieprawidłowości anatomicznych narządów rodnych kobiety. Wtedy czas leczenia się wydłuża i często, oprócz porady ginekologicznej, wymaga pomocy innych specjalistów.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki