Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet

Ból podczas stosunku to dolegliwość, która wymaga leczenia.

Ból podczas stosunku to problem, którego nie należy bagatelizować. Ginekolodzy informują, że dotyczy on większości ich pacjentek. Dolegliwość ma różne podłoża. Czasem powodem są zbyt słabe nawilżenie lub infekcje pochwy. W takich wypadkach pomocne będą wydłużenie gry wstępnej lub stosowanie odpowiednich leków.

Poważniej sprawa wygląda wtedy, gdy ból ma podłoże psychiczne lub wynika z nieprawidłowości anatomicznych narządów rodnych kobiety. Wtedy czas leczenia się wydłuża i często, oprócz porady ginekologicznej, wymaga pomocy innych specjalistów.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!