Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie