Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU?