Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia