Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia