Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem?