Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi