Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy