Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości