Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny 5-latek z Polski podbija świat mody! Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full?