Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI

Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, do brzucha - zwiększają potencję.

Hirudoterapia, czyli leczenie za pomocą pijawek, to metoda znana od wieków. Pijawki służą do upuszczania krwi, co może być pomocne przy wielu chorobach, na przykład hemoroidach czy żylakach. Przystawiane za uszami łagodzą bóle głowy, działają odstresowująco, a umiejscowione na męskim podbrzuszu, poprawiają ukrwienie i zwiększają potencję.

W ostatnich latach popularność hirudoterapii zmalała z powodu podejrzeń chorób przenoszonych wraz ze śliną zwierzęcia. Pijawki wykorzystywane w medycynie pochodzą jednak z bezpiecznych sterylnych hodowli.  

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami