Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie

Małżonkowie d’Ornano są twórcami ekskluzywnych kosmetyków.

Małżeństwo Huberta i Izabeli d’Ornano to nie tylko piękna historia miłosna, ale także wspomnienie jednego z największych polsko-francuskich romansów ostatnich wieków. Izabela urodziła się w Warszawie jako hrabianka Potocka. W czasie wojny jej rodzice wyjechali z Polski. Hrabia d’Ornano jest potomkiem Marii Walewskiej, ukochanej Napoleona Bonapartego.

Para poznała się, gdy kobieta miała 17, zaś jej ukochany prawie 30 lat. W roku 1975 założyli własną fabrykę ekskluzywnych kosmetyków. Dziś uważani są za wielkich mecenasów polskiej kultury i sztuki w Paryżu. Nic dziwnego – w tej rodzinie to już trzeci polsko-francuski związek. Ojciec Huberta d’Ornano również zakochał się w Polce.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM!