Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu

Daniel Kawczyński nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji.

Daniel Kawczyński urodził się w Polsce, ale gdy miał sześć lat, przeprowadził się z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Jest jedynym Polakiem zasiadającym w brytyjskim parlamencie i nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji. Od lat działa w partii konserwatywnej i współpracuje z najważniejszymi politykami, takimi jak premier David Cameron.

Otwarcie mówię, że po rozwodzie związałem się z mężczyzną. W historii tego kraju było wiele osób, które się z tym ukrywały. W efekcie przegrywały życie. Życie jest zbyt krótkie na ukrywanie się - przyznał Kawczyński.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony"