Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu

Daniel Kawczyński nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji.

Daniel Kawczyński urodził się w Polsce, ale gdy miał sześć lat, przeprowadził się z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Jest jedynym Polakiem zasiadającym w brytyjskim parlamencie i nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji. Od lat działa w partii konserwatywnej i współpracuje z najważniejszymi politykami, takimi jak premier David Cameron.

Otwarcie mówię, że po rozwodzie związałem się z mężczyzną. W historii tego kraju było wiele osób, które się z tym ukrywały. W efekcie przegrywały życie. Życie jest zbyt krótkie na ukrywanie się - przyznał Kawczyński.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy