Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu

Daniel Kawczyński nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji.

Daniel Kawczyński urodził się w Polsce, ale gdy miał sześć lat, przeprowadził się z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Jest jedynym Polakiem zasiadającym w brytyjskim parlamencie i nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji. Od lat działa w partii konserwatywnej i współpracuje z najważniejszymi politykami, takimi jak premier David Cameron.

Otwarcie mówię, że po rozwodzie związałem się z mężczyzną. W historii tego kraju było wiele osób, które się z tym ukrywały. W efekcie przegrywały życie. Życie jest zbyt krótkie na ukrywanie się - przyznał Kawczyński.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem!