Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu

Daniel Kawczyński nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji.

Daniel Kawczyński urodził się w Polsce, ale gdy miał sześć lat, przeprowadził się z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Jest jedynym Polakiem zasiadającym w brytyjskim parlamencie i nie wstydzi się swojej homoseksualnej orientacji. Od lat działa w partii konserwatywnej i współpracuje z najważniejszymi politykami, takimi jak premier David Cameron.

Otwarcie mówię, że po rozwodzie związałem się z mężczyzną. W historii tego kraju było wiele osób, które się z tym ukrywały. W efekcie przegrywały życie. Życie jest zbyt krótkie na ukrywanie się - przyznał Kawczyński.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask