Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy"

Madonna to absolutna profesjonalistka. Pracowało się z nią wspaniale - twierdzą zgodnie.

Powstali w 2010 roku w Kijowie, a już dwa lata później zostali zauważeni przez Madonnę. W 2012 roku zaprosiła ich do udziału w teledysku do kawałka "Girl Gone Wild". Ich cechą charakterystyczną są… szpilki, w których wykonują wszystkie taneczne układy. Kazaky to grupa, w której skład wchodzą Kirill Fedorenko, Artur Gaspar, Artemy Lazarev i Oleg Zhezhel. Trójka z nich odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć, jak wyglądała współpraca z Madonną i jak zmieniło się ich życie odkąd wystąpili w popularnym klipie.

Madonna to absolutna profesjonalistka. Pracowało się z nią wspaniale - twierdzą zgodnie. Jedno ujęcie powtarzaliśmy nawet 40 razy. Szpilki były o rozmiar mniejsze, bo twierdzili, że bardziej stylistycznie pasują do klipu. Potem niestety trochę cierpliśmy.

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/6kxLeC9r45k[/VIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: kadr z teledysku Madonny "Girl Gone Wild"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą