Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy"

Madonna to absolutna profesjonalistka. Pracowało się z nią wspaniale - twierdzą zgodnie.

Powstali w 2010 roku w Kijowie, a już dwa lata później zostali zauważeni przez Madonnę. W 2012 roku zaprosiła ich do udziału w teledysku do kawałka "Girl Gone Wild". Ich cechą charakterystyczną są… szpilki, w których wykonują wszystkie taneczne układy. Kazaky to grupa, w której skład wchodzą Kirill Fedorenko, Artur Gaspar, Artemy Lazarev i Oleg Zhezhel. Trójka z nich odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć, jak wyglądała współpraca z Madonną i jak zmieniło się ich życie odkąd wystąpili w popularnym klipie.

Madonna to absolutna profesjonalistka. Pracowało się z nią wspaniale - twierdzą zgodnie. Jedno ujęcie powtarzaliśmy nawet 40 razy. Szpilki były o rozmiar mniejsze, bo twierdzili, że bardziej stylistycznie pasują do klipu. Potem niestety trochę cierpliśmy.

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/6kxLeC9r45k[/VIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: kadr z teledysku Madonny "Girl Gone Wild"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo?