Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy"

Madonna to absolutna profesjonalistka. Pracowało się z nią wspaniale - twierdzą zgodnie.

Powstali w 2010 roku w Kijowie, a już dwa lata później zostali zauważeni przez Madonnę. W 2012 roku zaprosiła ich do udziału w teledysku do kawałka "Girl Gone Wild". Ich cechą charakterystyczną są… szpilki, w których wykonują wszystkie taneczne układy. Kazaky to grupa, w której skład wchodzą Kirill Fedorenko, Artur Gaspar, Artemy Lazarev i Oleg Zhezhel. Trójka z nich odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć, jak wyglądała współpraca z Madonną i jak zmieniło się ich życie odkąd wystąpili w popularnym klipie.

Madonna to absolutna profesjonalistka. Pracowało się z nią wspaniale - twierdzą zgodnie. Jedno ujęcie powtarzaliśmy nawet 40 razy. Szpilki były o rozmiar mniejsze, bo twierdzili, że bardziej stylistycznie pasują do klipu. Potem niestety trochę cierpliśmy.

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/6kxLeC9r45k[/VIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: kadr z teledysku Madonny "Girl Gone Wild"

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę...