Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy

Coraz częściej kobiety decydują się na wykonywanie zawodu kierowcy.

Coraz częściej kobiety decydują się na wykonywanie zawodu kierowcy. Spotkać możemy je za kierownicą autobusów, tramwajów, ale także taxi. Jak wygląda ich praca i czy ludzie wciąż reagują zdziwieniem na ich widok?

Bywają takie sytuacje, które są zaskakujące. Z mniej przyjemnych sytuacji, zdarzają się takie w nocy. Jeżeli trzeba poszukać klientowi hotelu lub też… towarzystwa do spędzenia miło czasu - przyznaje Joanna Rozmysłowska.

Źródło: Newsrm. tv

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc”