Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy

Coraz częściej kobiety decydują się na wykonywanie zawodu kierowcy.

Coraz częściej kobiety decydują się na wykonywanie zawodu kierowcy. Spotkać możemy je za kierownicą autobusów, tramwajów, ale także taxi. Jak wygląda ich praca i czy ludzie wciąż reagują zdziwieniem na ich widok?

Bywają takie sytuacje, które są zaskakujące. Z mniej przyjemnych sytuacji, zdarzają się takie w nocy. Jeżeli trzeba poszukać klientowi hotelu lub też… towarzystwa do spędzenia miło czasu - przyznaje Joanna Rozmysłowska.

Źródło: Newsrm. tv

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna?