Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy

Coraz częściej kobiety decydują się na wykonywanie zawodu kierowcy.

Coraz częściej kobiety decydują się na wykonywanie zawodu kierowcy. Spotkać możemy je za kierownicą autobusów, tramwajów, ale także taxi. Jak wygląda ich praca i czy ludzie wciąż reagują zdziwieniem na ich widok?

Bywają takie sytuacje, które są zaskakujące. Z mniej przyjemnych sytuacji, zdarzają się takie w nocy. Jeżeli trzeba poszukać klientowi hotelu lub też… towarzystwa do spędzenia miło czasu - przyznaje Joanna Rozmysłowska.

Źródło: Newsrm. tv

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę