SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa

Grzegorz Szymanik, autor głośnego reportażu "Szklane Dreszcze" zdradził szczegóły przy swoim reportażu.

W ciągu ostatnich czterech lat około 50 tysięcy Polaków postanowiło zostać aktorami porno — tymi słowami zaczyna się reportaż Grzegorza Szymanika, pt. "Szklane Dreszcze". Autor sprawdził, kim są i co sprawia, że decydują się pokazywać swoją nagość i zarabiać na niej w internecie.

Sposobów na przyciągnięcie widza mają wiele. Uprawiają seks w maskach kotów, namydlają się pod prysznicem, klepią się po pupie, pokazują nagie piersi, używają na wizji gadżetów erotycznych. Wszystko, by zebrać  jak najwięcej żetonów i dorobić do pensji. Wśród nich młoda kobieta zbierająca na wymarzoną zabawkę dziecka; bezrobotna samotna matka ratująca w ten sposób budżet domowy; małżeństwo zafascynowane ekshibicjonizmem czy kobieta zbierająca pieniądze na remont mieszkania.

Choć zaczynali z myślą, że to jednorazowy epizod, teraz regularnie stają sie bohaterami erotycznych nagrań. Jak dotarł do nich autor i czego dowiedział się o ich nietypowym fachu? Grzegorz Szymanik zdradził szczegóły swojej pracy i rozmów z osobami, które zarabiają dzięki seks kamerkom.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów