SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa

Grzegorz Szymanik, autor głośnego reportażu "Szklane Dreszcze" zdradził szczegóły przy swoim reportażu.

W ciągu ostatnich czterech lat około 50 tysięcy Polaków postanowiło zostać aktorami porno — tymi słowami zaczyna się reportaż Grzegorza Szymanika, pt. "Szklane Dreszcze". Autor sprawdził, kim są i co sprawia, że decydują się pokazywać swoją nagość i zarabiać na niej w internecie.

Sposobów na przyciągnięcie widza mają wiele. Uprawiają seks w maskach kotów, namydlają się pod prysznicem, klepią się po pupie, pokazują nagie piersi, używają na wizji gadżetów erotycznych. Wszystko, by zebrać  jak najwięcej żetonów i dorobić do pensji. Wśród nich młoda kobieta zbierająca na wymarzoną zabawkę dziecka; bezrobotna samotna matka ratująca w ten sposób budżet domowy; małżeństwo zafascynowane ekshibicjonizmem czy kobieta zbierająca pieniądze na remont mieszkania.

Choć zaczynali z myślą, że to jednorazowy epizod, teraz regularnie stają sie bohaterami erotycznych nagrań. Jak dotarł do nich autor i czego dowiedział się o ich nietypowym fachu? Grzegorz Szymanik zdradził szczegóły swojej pracy i rozmów z osobami, które zarabiają dzięki seks kamerkom.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej