SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa

Grzegorz Szymanik, autor głośnego reportażu "Szklane Dreszcze" zdradził szczegóły przy swoim reportażu.

W ciągu ostatnich czterech lat około 50 tysięcy Polaków postanowiło zostać aktorami porno — tymi słowami zaczyna się reportaż Grzegorza Szymanika, pt. "Szklane Dreszcze". Autor sprawdził, kim są i co sprawia, że decydują się pokazywać swoją nagość i zarabiać na niej w internecie.

Sposobów na przyciągnięcie widza mają wiele. Uprawiają seks w maskach kotów, namydlają się pod prysznicem, klepią się po pupie, pokazują nagie piersi, używają na wizji gadżetów erotycznych. Wszystko, by zebrać  jak najwięcej żetonów i dorobić do pensji. Wśród nich młoda kobieta zbierająca na wymarzoną zabawkę dziecka; bezrobotna samotna matka ratująca w ten sposób budżet domowy; małżeństwo zafascynowane ekshibicjonizmem czy kobieta zbierająca pieniądze na remont mieszkania.

Choć zaczynali z myślą, że to jednorazowy epizod, teraz regularnie stają sie bohaterami erotycznych nagrań. Jak dotarł do nich autor i czego dowiedział się o ich nietypowym fachu? Grzegorz Szymanik zdradził szczegóły swojej pracy i rozmów z osobami, które zarabiają dzięki seks kamerkom.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Kontrowersyjna miłość WIĘŹNIAREK. Poznały się na planie filmu