SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa

Grzegorz Szymanik, autor głośnego reportażu "Szklane Dreszcze" zdradził szczegóły przy swoim reportażu.

W ciągu ostatnich czterech lat około 50 tysięcy Polaków postanowiło zostać aktorami porno — tymi słowami zaczyna się reportaż Grzegorza Szymanika, pt. "Szklane Dreszcze". Autor sprawdził, kim są i co sprawia, że decydują się pokazywać swoją nagość i zarabiać na niej w internecie.

Sposobów na przyciągnięcie widza mają wiele. Uprawiają seks w maskach kotów, namydlają się pod prysznicem, klepią się po pupie, pokazują nagie piersi, używają na wizji gadżetów erotycznych. Wszystko, by zebrać  jak najwięcej żetonów i dorobić do pensji. Wśród nich młoda kobieta zbierająca na wymarzoną zabawkę dziecka; bezrobotna samotna matka ratująca w ten sposób budżet domowy; małżeństwo zafascynowane ekshibicjonizmem czy kobieta zbierająca pieniądze na remont mieszkania.

Choć zaczynali z myślą, że to jednorazowy epizod, teraz regularnie stają sie bohaterami erotycznych nagrań. Jak dotarł do nich autor i czego dowiedział się o ich nietypowym fachu? Grzegorz Szymanik zdradził szczegóły swojej pracy i rozmów z osobami, które zarabiają dzięki seks kamerkom.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie"