SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa

Grzegorz Szymanik, autor głośnego reportażu "Szklane Dreszcze" zdradził szczegóły przy swoim reportażu.

W ciągu ostatnich czterech lat około 50 tysięcy Polaków postanowiło zostać aktorami porno — tymi słowami zaczyna się reportaż Grzegorza Szymanika, pt. "Szklane Dreszcze". Autor sprawdził, kim są i co sprawia, że decydują się pokazywać swoją nagość i zarabiać na niej w internecie.

Sposobów na przyciągnięcie widza mają wiele. Uprawiają seks w maskach kotów, namydlają się pod prysznicem, klepią się po pupie, pokazują nagie piersi, używają na wizji gadżetów erotycznych. Wszystko, by zebrać  jak najwięcej żetonów i dorobić do pensji. Wśród nich młoda kobieta zbierająca na wymarzoną zabawkę dziecka; bezrobotna samotna matka ratująca w ten sposób budżet domowy; małżeństwo zafascynowane ekshibicjonizmem czy kobieta zbierająca pieniądze na remont mieszkania.

Choć zaczynali z myślą, że to jednorazowy epizod, teraz regularnie stają sie bohaterami erotycznych nagrań. Jak dotarł do nich autor i czego dowiedział się o ich nietypowym fachu? Grzegorz Szymanik zdradził szczegóły swojej pracy i rozmów z osobami, które zarabiają dzięki seks kamerkom.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH