Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku

Jak zareagował, gdy zobaczył swoje filmy w sieci?

Pan Antoni ma jest niezwykle aktywnym staruszkiem. Na YouTubie dzieli się z internautami swoimi sposobami na długowieczność. Teraz postanowił na chwilę odpocząć. Przy komputerze. 92-latek stawia właśnie swoje pierwsze kroki w internetowym świecie.

Czy idzie mu tak sprawnie jak podczas ćwiczeń? Zobaczcie, jakie wrażenie zrobił na dziarskim staruszku facebook, komentarze fanów i filmiki z jego własnym udziałem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Cała PRAWDA o kobietach! Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze?