Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku

Jak zareagował, gdy zobaczył swoje filmy w sieci?

Pan Antoni ma jest niezwykle aktywnym staruszkiem. Na YouTubie dzieli się z internautami swoimi sposobami na długowieczność. Teraz postanowił na chwilę odpocząć. Przy komputerze. 92-latek stawia właśnie swoje pierwsze kroki w internetowym świecie.

Czy idzie mu tak sprawnie jak podczas ćwiczeń? Zobaczcie, jakie wrażenie zrobił na dziarskim staruszku facebook, komentarze fanów i filmiki z jego własnym udziałem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI