Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku

Jak zareagował, gdy zobaczył swoje filmy w sieci?

Pan Antoni ma jest niezwykle aktywnym staruszkiem. Na YouTubie dzieli się z internautami swoimi sposobami na długowieczność. Teraz postanowił na chwilę odpocząć. Przy komputerze. 92-latek stawia właśnie swoje pierwsze kroki w internetowym świecie.

Czy idzie mu tak sprawnie jak podczas ćwiczeń? Zobaczcie, jakie wrażenie zrobił na dziarskim staruszku facebook, komentarze fanów i filmiki z jego własnym udziałem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ