CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych

Jeśli pojawią się nagle, warto odwiedzić lekarza.

Cienie pod oczami kojarzą się ze zmęczeniem, nieprzespaną nocą i stresem. Jednak pamiętajmy, że ich nagłe pojawienie się może oznaczać problemy z nerkami, wątrobą czy tarczycą. Jeśli więc odżywiamy się zdrowo, zapewniamy sobie odpowiednią dawkę snu, a mimo to okolice oczu nie wyglądają dobrze, warto odwiedzić lekarza.

Ciemne obwódki wokół oka mogą mieć też podłoże genetyczne. Jeśli defektu nie można zatuszować korektorem, warto skorzystać z pomocy specjalisty. O  najskuteczniejszych metodach redukcji cieni oraz o przeciwwskazaniach do zabiegów opowiedziała dermatolog Agnieszka Bliżanowska.

Źródło: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa?