CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych

Jeśli pojawią się nagle, warto odwiedzić lekarza.

Cienie pod oczami kojarzą się ze zmęczeniem, nieprzespaną nocą i stresem. Jednak pamiętajmy, że ich nagłe pojawienie się może oznaczać problemy z nerkami, wątrobą czy tarczycą. Jeśli więc odżywiamy się zdrowo, zapewniamy sobie odpowiednią dawkę snu, a mimo to okolice oczu nie wyglądają dobrze, warto odwiedzić lekarza.

Ciemne obwódki wokół oka mogą mieć też podłoże genetyczne. Jeśli defektu nie można zatuszować korektorem, warto skorzystać z pomocy specjalisty. O  najskuteczniejszych metodach redukcji cieni oraz o przeciwwskazaniach do zabiegów opowiedziała dermatolog Agnieszka Bliżanowska.

Źródło: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ!