Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco!

Występuje w przyrodzie w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, ale także w roztopionym lodzie.

W przyrodzie można odnaleźć ją w warzywach, owocach, a także w roztopionym lodzie. Jej struktura jest identyczna, jak struktura wody zawartej w tkankach naszego organizmu. Ma również niezwykłe właściwości. Spowalnia proces starzenia się organizmu, poprawia samopoczucie i  dodaje energii. Wypłukuje też złogi i martwe komórki, dzięki czemu działa profilaktycznie przeciw wielu chorobom, także nowotworowym.

Jak samodzielnie przygotować wodę strukturalną? Wystarczy przegotowaną i ostudzoną wodę z kranu zamrozić, następnie wyjąć z zamrażarki, opłukać, zalać kolejną porcją wody i ponownie doprowadzić do zamrożenia. Ten zabieg pozwala przywrócić jej najbardziej pierwotny skład i ożywić właściwości. 

Ważny jest również sposób, w jaki ją pijemy. Tylko małymi łykami, najlepiej po przebudzeniu, jednorazowo pół lub całą szklankę i tylko wtedy, gdy czujemy pragnienie. Nie należny popijać nią jedzenia, lecz spożywać na około 15 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?