Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco!

Występuje w przyrodzie w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, ale także w roztopionym lodzie.

W przyrodzie można odnaleźć ją w warzywach, owocach, a także w roztopionym lodzie. Jej struktura jest identyczna, jak struktura wody zawartej w tkankach naszego organizmu. Ma również niezwykłe właściwości. Spowalnia proces starzenia się organizmu, poprawia samopoczucie i  dodaje energii. Wypłukuje też złogi i martwe komórki, dzięki czemu działa profilaktycznie przeciw wielu chorobom, także nowotworowym.

Jak samodzielnie przygotować wodę strukturalną? Wystarczy przegotowaną i ostudzoną wodę z kranu zamrozić, następnie wyjąć z zamrażarki, opłukać, zalać kolejną porcją wody i ponownie doprowadzić do zamrożenia. Ten zabieg pozwala przywrócić jej najbardziej pierwotny skład i ożywić właściwości. 

Ważny jest również sposób, w jaki ją pijemy. Tylko małymi łykami, najlepiej po przebudzeniu, jednorazowo pół lub całą szklankę i tylko wtedy, gdy czujemy pragnienie. Nie należny popijać nią jedzenia, lecz spożywać na około 15 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet 5-latek z Polski podbija świat mody! Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT