Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco!

Występuje w przyrodzie w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, ale także w roztopionym lodzie.

W przyrodzie można odnaleźć ją w warzywach, owocach, a także w roztopionym lodzie. Jej struktura jest identyczna, jak struktura wody zawartej w tkankach naszego organizmu. Ma również niezwykłe właściwości. Spowalnia proces starzenia się organizmu, poprawia samopoczucie i  dodaje energii. Wypłukuje też złogi i martwe komórki, dzięki czemu działa profilaktycznie przeciw wielu chorobom, także nowotworowym.

Jak samodzielnie przygotować wodę strukturalną? Wystarczy przegotowaną i ostudzoną wodę z kranu zamrozić, następnie wyjąć z zamrażarki, opłukać, zalać kolejną porcją wody i ponownie doprowadzić do zamrożenia. Ten zabieg pozwala przywrócić jej najbardziej pierwotny skład i ożywić właściwości. 

Ważny jest również sposób, w jaki ją pijemy. Tylko małymi łykami, najlepiej po przebudzeniu, jednorazowo pół lub całą szklankę i tylko wtedy, gdy czujemy pragnienie. Nie należny popijać nią jedzenia, lecz spożywać na około 15 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi 8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa