Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco!

Występuje w przyrodzie w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, ale także w roztopionym lodzie.

W przyrodzie można odnaleźć ją w warzywach, owocach, a także w roztopionym lodzie. Jej struktura jest identyczna, jak struktura wody zawartej w tkankach naszego organizmu. Ma również niezwykłe właściwości. Spowalnia proces starzenia się organizmu, poprawia samopoczucie i  dodaje energii. Wypłukuje też złogi i martwe komórki, dzięki czemu działa profilaktycznie przeciw wielu chorobom, także nowotworowym.

Jak samodzielnie przygotować wodę strukturalną? Wystarczy przegotowaną i ostudzoną wodę z kranu zamrozić, następnie wyjąć z zamrażarki, opłukać, zalać kolejną porcją wody i ponownie doprowadzić do zamrożenia. Ten zabieg pozwala przywrócić jej najbardziej pierwotny skład i ożywić właściwości. 

Ważny jest również sposób, w jaki ją pijemy. Tylko małymi łykami, najlepiej po przebudzeniu, jednorazowo pół lub całą szklankę i tylko wtedy, gdy czujemy pragnienie. Nie należny popijać nią jedzenia, lecz spożywać na około 15 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu