Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco!

Występuje w przyrodzie w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, ale także w roztopionym lodzie.

W przyrodzie można odnaleźć ją w warzywach, owocach, a także w roztopionym lodzie. Jej struktura jest identyczna, jak struktura wody zawartej w tkankach naszego organizmu. Ma również niezwykłe właściwości. Spowalnia proces starzenia się organizmu, poprawia samopoczucie i  dodaje energii. Wypłukuje też złogi i martwe komórki, dzięki czemu działa profilaktycznie przeciw wielu chorobom, także nowotworowym.

Jak samodzielnie przygotować wodę strukturalną? Wystarczy przegotowaną i ostudzoną wodę z kranu zamrozić, następnie wyjąć z zamrażarki, opłukać, zalać kolejną porcją wody i ponownie doprowadzić do zamrożenia. Ten zabieg pozwala przywrócić jej najbardziej pierwotny skład i ożywić właściwości. 

Ważny jest również sposób, w jaki ją pijemy. Tylko małymi łykami, najlepiej po przebudzeniu, jednorazowo pół lub całą szklankę i tylko wtedy, gdy czujemy pragnienie. Nie należny popijać nią jedzenia, lecz spożywać na około 15 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ 25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry