Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco!

Występuje w przyrodzie w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, ale także w roztopionym lodzie.

W przyrodzie można odnaleźć ją w warzywach, owocach, a także w roztopionym lodzie. Jej struktura jest identyczna, jak struktura wody zawartej w tkankach naszego organizmu. Ma również niezwykłe właściwości. Spowalnia proces starzenia się organizmu, poprawia samopoczucie i  dodaje energii. Wypłukuje też złogi i martwe komórki, dzięki czemu działa profilaktycznie przeciw wielu chorobom, także nowotworowym.

Jak samodzielnie przygotować wodę strukturalną? Wystarczy przegotowaną i ostudzoną wodę z kranu zamrozić, następnie wyjąć z zamrażarki, opłukać, zalać kolejną porcją wody i ponownie doprowadzić do zamrożenia. Ten zabieg pozwala przywrócić jej najbardziej pierwotny skład i ożywić właściwości. 

Ważny jest również sposób, w jaki ją pijemy. Tylko małymi łykami, najlepiej po przebudzeniu, jednorazowo pół lub całą szklankę i tylko wtedy, gdy czujemy pragnienie. Nie należny popijać nią jedzenia, lecz spożywać na około 15 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG