Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato"

Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia. Będzie na bogato! - powiedział.

Główny bohater serialu Viva Polska został przyłapany podczas zakupów w centrum handlowym przy stoisku Play Station. Zdradził, co wydarzy się w drugim sezonie "Miłości na bogato".

Spotkałem się z reżyserem ostatnio. Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia - powiedział. Będzie na bogato!

Źródło: Hard Player

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata