Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato"

Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia. Będzie na bogato! - powiedział.

Główny bohater serialu Viva Polska został przyłapany podczas zakupów w centrum handlowym przy stoisku Play Station. Zdradził, co wydarzy się w drugim sezonie "Miłości na bogato".

Spotkałem się z reżyserem ostatnio. Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia - powiedział. Będzie na bogato!

Źródło: Hard Player

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! BEYONCE reklamuje Brazylię! JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!