Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato"

Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia. Będzie na bogato! - powiedział.

Główny bohater serialu Viva Polska został przyłapany podczas zakupów w centrum handlowym przy stoisku Play Station. Zdradził, co wydarzy się w drugim sezonie "Miłości na bogato".

Spotkałem się z reżyserem ostatnio. Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia - powiedział. Będzie na bogato!

Źródło: Hard Player

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit