Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato"

Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia. Będzie na bogato! - powiedział.

Główny bohater serialu Viva Polska został przyłapany podczas zakupów w centrum handlowym przy stoisku Play Station. Zdradził, co wydarzy się w drugim sezonie "Miłości na bogato".

Spotkałem się z reżyserem ostatnio. Każda z postaci będzie bardziej dopieszczona i będzie pokazana jej historia - powiedział. Będzie na bogato!

Źródło: Hard Player

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze