Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy!

W procesie odchudzania pomógł mu znany specjalista żywieniowy Konrad Gaca.

Andrzej Sierocki ma 43 lata i 182 cm. Jeszcze niedawno ważył 229 kg. Dzięki żelaznej dyscyplinie i samozaparciu schudł aż 130 kilo. Odchudzanie trwało 14 miesięcy. To prawdziwy rekord. W procesie pomógł mu znany specjalista żywieniowy Konrad Gaca.

Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" byli do tego stopnia zadziwieni, że pan Andrzej nosił kiedyś obszerne spodnie, które przyniósł ze sobą, że aż postanowili we dwójkę w nie wejść – każde w jedną nogawkę.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.chudniesz-wygrywasz.pl/metamorfozy

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie