Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy!

W procesie odchudzania pomógł mu znany specjalista żywieniowy Konrad Gaca.

Andrzej Sierocki ma 43 lata i 182 cm. Jeszcze niedawno ważył 229 kg. Dzięki żelaznej dyscyplinie i samozaparciu schudł aż 130 kilo. Odchudzanie trwało 14 miesięcy. To prawdziwy rekord. W procesie pomógł mu znany specjalista żywieniowy Konrad Gaca.

Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" byli do tego stopnia zadziwieni, że pan Andrzej nosił kiedyś obszerne spodnie, które przyniósł ze sobą, że aż postanowili we dwójkę w nie wejść – każde w jedną nogawkę.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.chudniesz-wygrywasz.pl/metamorfozy

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna BANANOWA przekąska dla dbających o linię Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy