Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy!

W procesie odchudzania pomógł mu znany specjalista żywieniowy Konrad Gaca.

Andrzej Sierocki ma 43 lata i 182 cm. Jeszcze niedawno ważył 229 kg. Dzięki żelaznej dyscyplinie i samozaparciu schudł aż 130 kilo. Odchudzanie trwało 14 miesięcy. To prawdziwy rekord. W procesie pomógł mu znany specjalista żywieniowy Konrad Gaca.

Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" byli do tego stopnia zadziwieni, że pan Andrzej nosił kiedyś obszerne spodnie, które przyniósł ze sobą, że aż postanowili we dwójkę w nie wejść – każde w jedną nogawkę.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: www.chudniesz-wygrywasz.pl/metamorfozy

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci?