Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE

Mieszkańcy większych miast najmniej angażują się finansowo w najbliższe święta.

363 zł tyle średnio planuje wydać polska rodzina na Święta Wielkanocne – wynika z najnowszego badania Barometr Providenta. Największa część tej kwoty zostanie prawdopodobnie przeznaczona na artykuły spożywcze. Co ciekawe, mieszkańcy miast powyżej 200 tysięcy mieszkańców w proporcji do dochodów  najmniej angażują się finansowo w najbliższe święta. Jak wynika z badania, porównując planowane wydatki na Wielkanoc do wydatków w zwykły, nieświąteczny weekend mieszkańcy wsi chcą wydać prawie 3,5 razy wyższą kwotę, natomiast mieszkańcy miast 2,5 razy więcej.

Na Wielkanoc wydajemy też  mniej niż na święta Bożego Narodzenia. Trzy miesiące temu 65 proc. pytanych przyznało, że suma, którą planują przeznaczyć na zakupy przed Wigilią to co najmniej 500 zł. W przypadku świat Wielkanocnych taką kwotę zadeklarowała tylko jedna piąta badanych.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie?