Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE

Mieszkańcy większych miast najmniej angażują się finansowo w najbliższe święta.

363 zł tyle średnio planuje wydać polska rodzina na Święta Wielkanocne – wynika z najnowszego badania Barometr Providenta. Największa część tej kwoty zostanie prawdopodobnie przeznaczona na artykuły spożywcze. Co ciekawe, mieszkańcy miast powyżej 200 tysięcy mieszkańców w proporcji do dochodów  najmniej angażują się finansowo w najbliższe święta. Jak wynika z badania, porównując planowane wydatki na Wielkanoc do wydatków w zwykły, nieświąteczny weekend mieszkańcy wsi chcą wydać prawie 3,5 razy wyższą kwotę, natomiast mieszkańcy miast 2,5 razy więcej.

Na Wielkanoc wydajemy też  mniej niż na święta Bożego Narodzenia. Trzy miesiące temu 65 proc. pytanych przyznało, że suma, którą planują przeznaczyć na zakupy przed Wigilią to co najmniej 500 zł. W przypadku świat Wielkanocnych taką kwotę zadeklarowała tylko jedna piąta badanych.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył