Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE

Mieszkańcy większych miast najmniej angażują się finansowo w najbliższe święta.

363 zł tyle średnio planuje wydać polska rodzina na Święta Wielkanocne – wynika z najnowszego badania Barometr Providenta. Największa część tej kwoty zostanie prawdopodobnie przeznaczona na artykuły spożywcze. Co ciekawe, mieszkańcy miast powyżej 200 tysięcy mieszkańców w proporcji do dochodów  najmniej angażują się finansowo w najbliższe święta. Jak wynika z badania, porównując planowane wydatki na Wielkanoc do wydatków w zwykły, nieświąteczny weekend mieszkańcy wsi chcą wydać prawie 3,5 razy wyższą kwotę, natomiast mieszkańcy miast 2,5 razy więcej.

Na Wielkanoc wydajemy też  mniej niż na święta Bożego Narodzenia. Trzy miesiące temu 65 proc. pytanych przyznało, że suma, którą planują przeznaczyć na zakupy przed Wigilią to co najmniej 500 zł. W przypadku świat Wielkanocnych taką kwotę zadeklarowała tylko jedna piąta badanych.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Efektowny sposób wyrabiania LODÓW MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało