Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej!

Chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem szczęśliwa. Dziękuję za to Bogu! – powiedziała w trakcie swojego wystąpienia Beyonce.

W sieci pojawił się krótki film, w którym Beyonce dziękuje swoim fanom za ostatnią trasę koncertową. „The Mrs Carter Show” rozpoczęła się rok temu i była jedną z najdłuższych tras piosenkarki. Koncert w Lizbonie był ostatnim koncertem kończącym 11-miesięczny tour po świecie. W jego trakcie Beyonce zagrała 132 koncerty. Piosenkarka tak się wzruszyła, że przed zaśpiewaniem piosenki "XO" popłakała się na scenie.

Kiedy zaczynałam trasę, moje dziecko nawet nie chodziło. A teraz, chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem szczęśliwa. Dziękuję za to Bogu! – powiedziała w trakcie swojego wystąpienia Bee.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS? PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie