Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej!

Chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem szczęśliwa. Dziękuję za to Bogu! – powiedziała w trakcie swojego wystąpienia Beyonce.

W sieci pojawił się krótki film, w którym Beyonce dziękuje swoim fanom za ostatnią trasę koncertową. „The Mrs Carter Show” rozpoczęła się rok temu i była jedną z najdłuższych tras piosenkarki. Koncert w Lizbonie był ostatnim koncertem kończącym 11-miesięczny tour po świecie. W jego trakcie Beyonce zagrała 132 koncerty. Piosenkarka tak się wzruszyła, że przed zaśpiewaniem piosenki "XO" popłakała się na scenie.

Kiedy zaczynałam trasę, moje dziecko nawet nie chodziło. A teraz, chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem szczęśliwa. Dziękuję za to Bogu! – powiedziała w trakcie swojego wystąpienia Bee.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu