Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej!

Chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem szczęśliwa. Dziękuję za to Bogu! – powiedziała w trakcie swojego wystąpienia Beyonce.

W sieci pojawił się krótki film, w którym Beyonce dziękuje swoim fanom za ostatnią trasę koncertową. „The Mrs Carter Show” rozpoczęła się rok temu i była jedną z najdłuższych tras piosenkarki. Koncert w Lizbonie był ostatnim koncertem kończącym 11-miesięczny tour po świecie. W jego trakcie Beyonce zagrała 132 koncerty. Piosenkarka tak się wzruszyła, że przed zaśpiewaniem piosenki "XO" popłakała się na scenie.

Kiedy zaczynałam trasę, moje dziecko nawet nie chodziło. A teraz, chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem szczęśliwa. Dziękuję za to Bogu! – powiedziała w trakcie swojego wystąpienia Bee.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii!