Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego!

Do udziału w sesji zaprosił ją magazyn Elle.

Piękna, 81-letnia, ale młoda duchem aktorka zadebiutowała jako modelka w najnowszych kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko, pokazując że moda nie zamyka się w żadnej granicy wiekowej. Teraz Helena Norowicz dostaje nowe propozycje i wystąpiła w kolejnej sesji zdjęciowej do majowego wydania Elle. Do zdjęć pozowała z modelką młodszego pokolenia — Julią Banaś. Niedawno wystapił również w teledysku młodej wokalistki Mary Komasy do utworu "Come".

Zaskakująca sprawa. Nie oczekiwałam tego - mówi skromnie. Modeling jest ciężkim zawodem i trzeba być ciągle skupionym. Fajne jest to, że się można przebierać.

Mary Komasa - "Come"

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/_PHJz37OBeY[/VIDEO]

Źródło zdjęć: Elle

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę