Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego!

Do udziału w sesji zaprosił ją magazyn Elle.

Piękna, 81-letnia, ale młoda duchem aktorka zadebiutowała jako modelka w najnowszych kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko, pokazując że moda nie zamyka się w żadnej granicy wiekowej. Teraz Helena Norowicz dostaje nowe propozycje i wystąpiła w kolejnej sesji zdjęciowej do majowego wydania Elle. Do zdjęć pozowała z modelką młodszego pokolenia — Julią Banaś. Niedawno wystapił również w teledysku młodej wokalistki Mary Komasy do utworu "Come".

Zaskakująca sprawa. Nie oczekiwałam tego - mówi skromnie. Modeling jest ciężkim zawodem i trzeba być ciągle skupionym. Fajne jest to, że się można przebierać.

Mary Komasa - "Come"

[VIDEO]http://www.youtube.com/embed/_PHJz37OBeY[/VIDEO]

Źródło zdjęć: Elle

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie!