Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę”

"Jarosław Kaczyński jest za mądrym politykiem” – przekonuje nasz gość.

Anna Grodzka jest chyba jedną z najbardziej kontrowersyjnych posłanek w Polsce. Jak do jej obecności na scenie politycznej oraz do niej samej odnosi się Jarosław Kaczyński? Nasz gość jest przekonany, że niechęć prezesa to wyłącznie poza spowodowana obecnością kamer.

Dla niego byłoby niewygodne, jakby się ze mną zbliżył. Miałam kiedyś plan, by podejść do Jarosława Kaczyńskiego i podać mu rękę. On wszystkie kobiety całuje w rękę, więc jestem ciekawa, co by zrobił - mówi Grodzka.

W rozmowie z Maliną Błańską i Natalią Kusik posłanka wyjawia też, komu jej zdaniem w Polsce żyje się lepiej: mężczyznom czy kobietom.

Źródło zdjęć: facebook.com/Anna Grodzka

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci