Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę”

"Jarosław Kaczyński jest za mądrym politykiem” – przekonuje nasz gość.

Anna Grodzka jest chyba jedną z najbardziej kontrowersyjnych posłanek w Polsce. Jak do jej obecności na scenie politycznej oraz do niej samej odnosi się Jarosław Kaczyński? Nasz gość jest przekonany, że niechęć prezesa to wyłącznie poza spowodowana obecnością kamer.

Dla niego byłoby niewygodne, jakby się ze mną zbliżył. Miałam kiedyś plan, by podejść do Jarosława Kaczyńskiego i podać mu rękę. On wszystkie kobiety całuje w rękę, więc jestem ciekawa, co by zrobił - mówi Grodzka.

W rozmowie z Maliną Błańską i Natalią Kusik posłanka wyjawia też, komu jej zdaniem w Polsce żyje się lepiej: mężczyznom czy kobietom.

Źródło zdjęć: facebook.com/Anna Grodzka

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę