Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę”

"Jarosław Kaczyński jest za mądrym politykiem” – przekonuje nasz gość.

Anna Grodzka jest chyba jedną z najbardziej kontrowersyjnych posłanek w Polsce. Jak do jej obecności na scenie politycznej oraz do niej samej odnosi się Jarosław Kaczyński? Nasz gość jest przekonany, że niechęć prezesa to wyłącznie poza spowodowana obecnością kamer.

Dla niego byłoby niewygodne, jakby się ze mną zbliżył. Miałam kiedyś plan, by podejść do Jarosława Kaczyńskiego i podać mu rękę. On wszystkie kobiety całuje w rękę, więc jestem ciekawa, co by zrobił - mówi Grodzka.

W rozmowie z Maliną Błańską i Natalią Kusik posłanka wyjawia też, komu jej zdaniem w Polsce żyje się lepiej: mężczyznom czy kobietom.

Źródło zdjęć: facebook.com/Anna Grodzka

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka