Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces”

Tygodnik zarzucił Grodzkiej, że nie prywatnie mieszka z heteroseksualną kobietą.

Tygodnik „W Sieci” opublikował artykuł, w którym sugerował, że Anna Grodzka oszukuje społeczeństwo, kreując się na transseksualistkę. Podobno prywatnie mieszka z heteroseksualną kobietą – Lalką Podobińską, która jest szefową jej biura poselskiego.

Grodzka zaprzecza tym insynuacjom, mówiąc, że państwo Podobińscy mieszkają obok, w bliźniaku i są przyjaciółmi posłanki od 2006 roku.

Nie wiem, jak Anna Grodzka, ale za insynuacje " wSieci" oboje z mężem składamy pozew — napisała na Facebooku Podobińska.

Jednak redaktor tygodnika, mimo publicznego linczu, nie zamierza wycofać oskarżeń. Wręcz przeciwnie — pisze drugą część. Dlatego poprosił Annę Grodzką o możliwość obejrzenia jej i Lalki Podobińskiej mieszkań w celu sprawdzenia, czy napisał prawdę.

O tym, jak zareagowała na prośbę oraz na cały artykuł, posłanka opowiedziała w rozmowie z Maliną Błańską i Natalią Kusik.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Częsty błąd chorych na raka może zmniejszać skuteczność terapii Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE