Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces”

Tygodnik zarzucił Grodzkiej, że nie prywatnie mieszka z heteroseksualną kobietą.

Tygodnik „W Sieci” opublikował artykuł, w którym sugerował, że Anna Grodzka oszukuje społeczeństwo, kreując się na transseksualistkę. Podobno prywatnie mieszka z heteroseksualną kobietą – Lalką Podobińską, która jest szefową jej biura poselskiego.

Grodzka zaprzecza tym insynuacjom, mówiąc, że państwo Podobińscy mieszkają obok, w bliźniaku i są przyjaciółmi posłanki od 2006 roku.

Nie wiem, jak Anna Grodzka, ale za insynuacje " wSieci" oboje z mężem składamy pozew — napisała na Facebooku Podobińska.

Jednak redaktor tygodnika, mimo publicznego linczu, nie zamierza wycofać oskarżeń. Wręcz przeciwnie — pisze drugą część. Dlatego poprosił Annę Grodzką o możliwość obejrzenia jej i Lalki Podobińskiej mieszkań w celu sprawdzenia, czy napisał prawdę.

O tym, jak zareagowała na prośbę oraz na cały artykuł, posłanka opowiedziała w rozmowie z Maliną Błańską i Natalią Kusik.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?