To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat

Najmodniejsze koronki i kroje damskiej bielizny zostały zaprezentowane podczas paryskich targów.

Interfiliere to największa na świecie platfroma prezentująca trendy bieliźniarskie. Najmodniejsze koronki i kroje damskiej bielizny zostały zaprezentowane podczas paryskich targów.

W trakcie zjazdu w Porte de Versailles zostały przedstawione pomysły najlepszych projektantów. Nie brakuje wśród nich seksownych wycięć i modnych prześwitów. Wśród krojów królują subtelne halki i body z koronek i cienkich prześwitujących materiałów, które swoje lata świetności przeżywały już 25 lat temu.

Źródło: RUPTLY

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach