To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat

Najmodniejsze koronki i kroje damskiej bielizny zostały zaprezentowane podczas paryskich targów.

Interfiliere to największa na świecie platfroma prezentująca trendy bieliźniarskie. Najmodniejsze koronki i kroje damskiej bielizny zostały zaprezentowane podczas paryskich targów.

W trakcie zjazdu w Porte de Versailles zostały przedstawione pomysły najlepszych projektantów. Nie brakuje wśród nich seksownych wycięć i modnych prześwitów. Wśród krojów królują subtelne halki i body z koronek i cienkich prześwitujących materiałów, które swoje lata świetności przeżywały już 25 lat temu.

Źródło: RUPTLY

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja"