To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat

Najmodniejsze koronki i kroje damskiej bielizny zostały zaprezentowane podczas paryskich targów.

Interfiliere to największa na świecie platfroma prezentująca trendy bieliźniarskie. Najmodniejsze koronki i kroje damskiej bielizny zostały zaprezentowane podczas paryskich targów.

W trakcie zjazdu w Porte de Versailles zostały przedstawione pomysły najlepszych projektantów. Nie brakuje wśród nich seksownych wycięć i modnych prześwitów. Wśród krojów królują subtelne halki i body z koronek i cienkich prześwitujących materiałów, które swoje lata świetności przeżywały już 25 lat temu.

Źródło: RUPTLY

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY