Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce!

Maszyna ma zaprogramowanych ponad dwa tysiące wzorów.

Skóra węża, kontrastowe kolory, geometryczne wzory - to one będą w modzie na paznokciach nadchodzącej wiosny.

Ten ostatni efekt trudno uzyskać, chyba że skorzysta się z drukarki do paznokci. Maszyna pozwala na bardzo szybkie i precyzyjne odwzorowanie na paznokciu dowolnego wzoru.

- Zabieg polega na tym, że paznokieć umieszcza się w otworze drukarki, po czym wybierana się wzór, dostosowuje się wielkość nadruku do wielkości płytki paznokciowej, kolejnym etapem jest już nadruk wzoru na paznokciu. Wykonanie manicure na wszystkich paznokciach u dłoni trwa około godziny – mówi w rozmowie z Newseria Lifestyle Martyna Baczyńska, kosmetolog.

Drukarka ma już w swojej bazie 2 tysiące wzorów, ale zawsze może przygotować i wgrać własny. Dzięki temu, w zdobieniu paznokci ograniczeniem może być tylko kobieca wyobraźnia, a nie umiejętności manikiurzystki.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony