Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce!

Maszyna ma zaprogramowanych ponad dwa tysiące wzorów.

Skóra węża, kontrastowe kolory, geometryczne wzory - to one będą w modzie na paznokciach nadchodzącej wiosny.

Ten ostatni efekt trudno uzyskać, chyba że skorzysta się z drukarki do paznokci. Maszyna pozwala na bardzo szybkie i precyzyjne odwzorowanie na paznokciu dowolnego wzoru.

- Zabieg polega na tym, że paznokieć umieszcza się w otworze drukarki, po czym wybierana się wzór, dostosowuje się wielkość nadruku do wielkości płytki paznokciowej, kolejnym etapem jest już nadruk wzoru na paznokciu. Wykonanie manicure na wszystkich paznokciach u dłoni trwa około godziny – mówi w rozmowie z Newseria Lifestyle Martyna Baczyńska, kosmetolog.

Drukarka ma już w swojej bazie 2 tysiące wzorów, ale zawsze może przygotować i wgrać własny. Dzięki temu, w zdobieniu paznokci ograniczeniem może być tylko kobieca wyobraźnia, a nie umiejętności manikiurzystki.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęcia: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi