Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

O nowej wersji poinformowali na swoich Facebookach. Zdecydowaliśmy z Donatanem, że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancję dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego, co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno, żeby usłyszała cała Europa! — napisała Cleo na Facebooku.

Post na swoim fanpage'u opublikował również Donatan. Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji. Kawałek jest w języku angielskim, ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA 8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz