Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

O nowej wersji poinformowali na swoich Facebookach. Zdecydowaliśmy z Donatanem, że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancję dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego, co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno, żeby usłyszała cała Europa! — napisała Cleo na Facebooku.

Post na swoim fanpage'u opublikował również Donatan. Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji. Kawałek jest w języku angielskim, ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu!