Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

O nowej wersji poinformowali na swoich Facebookach. Zdecydowaliśmy z Donatanem, że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancję dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego, co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno, żeby usłyszała cała Europa! — napisała Cleo na Facebooku.

Post na swoim fanpage'u opublikował również Donatan. Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji. Kawałek jest w języku angielskim, ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut