Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

O nowej wersji poinformowali na swoich Facebookach. Zdecydowaliśmy z Donatanem, że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancję dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego, co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno, żeby usłyszała cała Europa! — napisała Cleo na Facebooku.

Post na swoim fanpage'u opublikował również Donatan. Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji. Kawałek jest w języku angielskim, ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu!