Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

O nowej wersji poinformowali na swoich Facebookach. Zdecydowaliśmy z Donatanem, że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancję dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego, co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno, żeby usłyszała cała Europa! — napisała Cleo na Facebooku.

Post na swoim fanpage'u opublikował również Donatan. Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji. Kawałek jest w języku angielskim, ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów