Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Donatana i Cleo do kawałka Slavica, nowej wersji My Słowianie/We Are Slavic/Slavic Girls.

O nowej wersji poinformowali na swoich Facebookach. Zdecydowaliśmy z Donatanem, że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancję dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego, co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno, żeby usłyszała cała Europa! — napisała Cleo na Facebooku.

Post na swoim fanpage'u opublikował również Donatan. Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji. Kawałek jest w języku angielskim, ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo?