Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!

O swojej rewolucyjnej metodzie opowiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

System iSULINE to pomysł studentów z Wojskowej Akademii Technicznej. Metoda pozwala na pomiar cukru we krwi bez konieczności nakłuwania ciała. Jeśli autorzy iSULINE zbiorą planowaną sumę pieniędzy, już niedługo igłę zastąpi strumień światła, a informacje, kiedy należy zrobić zastrzyk z insuliny, pojawiać się będą na smartfonie.

Studenci przygotowali już działający prototyp urządzenia, ale zanim system trafi na rynek, potrzebnych jest jeszcze wiele testów. Warto zaznaczyć, że projekt iSULIN zdobył drugie miejsce w kategorii World Citizenship podczas finałów polskiej edycji konkursu Imagine Cup.

Posłuchajcie, co o swojej rewolucyjnej metodzie powiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne