Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!

O swojej rewolucyjnej metodzie opowiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

System iSULINE to pomysł studentów z Wojskowej Akademii Technicznej. Metoda pozwala na pomiar cukru we krwi bez konieczności nakłuwania ciała. Jeśli autorzy iSULINE zbiorą planowaną sumę pieniędzy, już niedługo igłę zastąpi strumień światła, a informacje, kiedy należy zrobić zastrzyk z insuliny, pojawiać się będą na smartfonie.

Studenci przygotowali już działający prototyp urządzenia, ale zanim system trafi na rynek, potrzebnych jest jeszcze wiele testów. Warto zaznaczyć, że projekt iSULIN zdobył drugie miejsce w kategorii World Citizenship podczas finałów polskiej edycji konkursu Imagine Cup.

Posłuchajcie, co o swojej rewolucyjnej metodzie powiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok