Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!

O swojej rewolucyjnej metodzie opowiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

System iSULINE to pomysł studentów z Wojskowej Akademii Technicznej. Metoda pozwala na pomiar cukru we krwi bez konieczności nakłuwania ciała. Jeśli autorzy iSULINE zbiorą planowaną sumę pieniędzy, już niedługo igłę zastąpi strumień światła, a informacje, kiedy należy zrobić zastrzyk z insuliny, pojawiać się będą na smartfonie.

Studenci przygotowali już działający prototyp urządzenia, ale zanim system trafi na rynek, potrzebnych jest jeszcze wiele testów. Warto zaznaczyć, że projekt iSULIN zdobył drugie miejsce w kategorii World Citizenship podczas finałów polskiej edycji konkursu Imagine Cup.

Posłuchajcie, co o swojej rewolucyjnej metodzie powiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ?