Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!

O swojej rewolucyjnej metodzie opowiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

System iSULINE to pomysł studentów z Wojskowej Akademii Technicznej. Metoda pozwala na pomiar cukru we krwi bez konieczności nakłuwania ciała. Jeśli autorzy iSULINE zbiorą planowaną sumę pieniędzy, już niedługo igłę zastąpi strumień światła, a informacje, kiedy należy zrobić zastrzyk z insuliny, pojawiać się będą na smartfonie.

Studenci przygotowali już działający prototyp urządzenia, ale zanim system trafi na rynek, potrzebnych jest jeszcze wiele testów. Warto zaznaczyć, że projekt iSULIN zdobył drugie miejsce w kategorii World Citizenship podczas finałów polskiej edycji konkursu Imagine Cup.

Posłuchajcie, co o swojej rewolucyjnej metodzie powiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę”