Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!

O swojej rewolucyjnej metodzie opowiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

System iSULINE to pomysł studentów z Wojskowej Akademii Technicznej. Metoda pozwala na pomiar cukru we krwi bez konieczności nakłuwania ciała. Jeśli autorzy iSULINE zbiorą planowaną sumę pieniędzy, już niedługo igłę zastąpi strumień światła, a informacje, kiedy należy zrobić zastrzyk z insuliny, pojawiać się będą na smartfonie.

Studenci przygotowali już działający prototyp urządzenia, ale zanim system trafi na rynek, potrzebnych jest jeszcze wiele testów. Warto zaznaczyć, że projekt iSULIN zdobył drugie miejsce w kategorii World Citizenship podczas finałów polskiej edycji konkursu Imagine Cup.

Posłuchajcie, co o swojej rewolucyjnej metodzie powiedzieli sierżant pchor. inż. Damian Frąszczak oraz st. szer. pchor. inż. Krzysztof Jakubowski.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS?