Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"

Najgorsze, co można wtedy zrobić, to zdcecydować się na dziecko.

Na początku jest wielka miłość, potem ślub, a kiedy przychodzi zmierzyć się z codziennym życiem, pary często odkrywają, że nie umieją się dogadać. Jednak — mimo kłótni, a nawet przemocy — nie są w stanie się rozstać. Psycholog ostrzega: taki związek działa podobnie jak narkotyki.

Wiele osób tkwi w nieudanym małżeństwie latami. Nierzadko decydują się na dziecko, sądząc, że rozwiąże ono problemy. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie pomóc?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze