Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"

Najgorsze, co można wtedy zrobić, to zdcecydować się na dziecko.

Na początku jest wielka miłość, potem ślub, a kiedy przychodzi zmierzyć się z codziennym życiem, pary często odkrywają, że nie umieją się dogadać. Jednak — mimo kłótni, a nawet przemocy — nie są w stanie się rozstać. Psycholog ostrzega: taki związek działa podobnie jak narkotyki.

Wiele osób tkwi w nieudanym małżeństwie latami. Nierzadko decydują się na dziecko, sądząc, że rozwiąże ono problemy. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie pomóc?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU