Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"

Najgorsze, co można wtedy zrobić, to zdcecydować się na dziecko.

Na początku jest wielka miłość, potem ślub, a kiedy przychodzi zmierzyć się z codziennym życiem, pary często odkrywają, że nie umieją się dogadać. Jednak — mimo kłótni, a nawet przemocy — nie są w stanie się rozstać. Psycholog ostrzega: taki związek działa podobnie jak narkotyki.

Wiele osób tkwi w nieudanym małżeństwie latami. Nierzadko decydują się na dziecko, sądząc, że rozwiąże ono problemy. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie pomóc?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać!