Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"

Najgorsze, co można wtedy zrobić, to zdcecydować się na dziecko.

Na początku jest wielka miłość, potem ślub, a kiedy przychodzi zmierzyć się z codziennym życiem, pary często odkrywają, że nie umieją się dogadać. Jednak — mimo kłótni, a nawet przemocy — nie są w stanie się rozstać. Psycholog ostrzega: taki związek działa podobnie jak narkotyki.

Wiele osób tkwi w nieudanym małżeństwie latami. Nierzadko decydują się na dziecko, sądząc, że rozwiąże ono problemy. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie pomóc?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Cała PRAWDA o kobietach! Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?