Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"

Najgorsze, co można wtedy zrobić, to zdcecydować się na dziecko.

Na początku jest wielka miłość, potem ślub, a kiedy przychodzi zmierzyć się z codziennym życiem, pary często odkrywają, że nie umieją się dogadać. Jednak — mimo kłótni, a nawet przemocy — nie są w stanie się rozstać. Psycholog ostrzega: taki związek działa podobnie jak narkotyki.

Wiele osób tkwi w nieudanym małżeństwie latami. Nierzadko decydują się na dziecko, sądząc, że rozwiąże ono problemy. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie pomóc?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół