Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk"

Najgorsze, co można wtedy zrobić, to zdcecydować się na dziecko.

Na początku jest wielka miłość, potem ślub, a kiedy przychodzi zmierzyć się z codziennym życiem, pary często odkrywają, że nie umieją się dogadać. Jednak — mimo kłótni, a nawet przemocy — nie są w stanie się rozstać. Psycholog ostrzega: taki związek działa podobnie jak narkotyki.

Wiele osób tkwi w nieudanym małżeństwie latami. Nierzadko decydują się na dziecko, sądząc, że rozwiąże ono problemy. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie pomóc?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON!