10 wyjątkowych zalet małżeństwa

10. Wszystkim się dzielicieOd tej pory to, co było „twoje”, staje się „wasze”. Teraz będziecie wspólnie podejmować zarówno te ważne, jak i mniej ważne decyzje. We dwójkę będzie to znacznie prostsze.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

10. Wszystkim się dzielicie
Od tej pory to, co było „twoje”, staje się „wasze”. Teraz będziecie wspólnie podejmować zarówno te ważne, jak i mniej ważne decyzje. We dwójkę będzie to znacznie prostsze.

9. Razem stawicie czoła trudnym zdarzeniom losowymWspólne życie niesie za sobą zarówno szczęśliwe, jak i te nieszczęśliwe chwile. Będąc w związku, okażecie sobie wsparcie w tych trudnych momentach. Dzięki temu z podniesioną głową przeżyjecie swoje życie.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

9. Razem stawicie czoła trudnym zdarzeniom losowym
Wspólne życie niesie za sobą zarówno szczęśliwe, jak i te nieszczęśliwe chwile. Będąc w związku, okażecie sobie wsparcie w tych trudnych momentach. Dzięki temu z podniesioną głową przeżyjecie swoje życie.

8. Będziesz miała doskonałego towarzysza w czasie zakupówSilna męska dłoń zawsze się przyda w trakcie sporych zakupów spożywczych. Partner z całą pewnością chętnie odbierze cię ze sklepu i będzie ci pomagał w dźwiganiu ciężkich torebek.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

8. Będziesz miała doskonałego towarzysza w czasie zakupów
Silna męska dłoń zawsze się przyda w trakcie sporych zakupów spożywczych. Partner z całą pewnością chętnie odbierze cię ze sklepu i będzie ci pomagał w dźwiganiu ciężkich torebek.

7. Stworzycie wizję rodziny dla swoich dzieciZ całą pewnością owocem waszej miłości będzie dziecko, a może nawet gromadka dzieci. Razem z partnerem będziesz odpowiedzialna za ich wychowanie oraz to, aby stworzyć dla nich odpowiednie wyobrażenie o rodzinie.

7. Stworzycie wizję rodziny dla swoich dzieci
Z całą pewnością owocem waszej miłości będzie dziecko, a może nawet gromadka dzieci. Razem z partnerem będziesz odpowiedzialna za ich wychowanie oraz to, aby stworzyć dla nich odpowiednie wyobrażenie o rodzinie.

6. Będziecie darzyć się wielkim zaufaniemZaufanie to ważny fundament każdego małżeństwa. Decydując się na związek małżeński, jesteście zobowiązani darzyć siebie nawzajem uczciwością i zaufaniem.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

6. Będziecie darzyć się wielkim zaufaniem
Zaufanie to ważny fundament każdego małżeństwa. Decydując się na związek małżeński, jesteście zobowiązani darzyć siebie nawzajem uczciwością i zaufaniem.

5. Spędzisz resztę swojego życia z przyjacielemZ całą pewnością twój mąż jest dla ciebie najlepszym przyjacielem. Osobą, z którą możesz w każdej chwili porozmawiać, przy której możesz czuć się bezpiecznie i swobodnie. Związek małżeński to deklaracja, że chcesz dzielić z nim resztę swojego życia.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

5. Spędzisz resztę swojego życia z przyjacielem
Z całą pewnością twój mąż jest dla ciebie najlepszym przyjacielem. Osobą, z którą możesz w każdej chwili porozmawiać, przy której możesz czuć się bezpiecznie i swobodnie. Związek małżeński to deklaracja, że chcesz dzielić z nim resztę swojego życia.

4. Razem będziecie wzmacniać łączącą was więźBędąc małżeństwem, obdarzacie siebie nawzajem ogromnym szacunkiem i pogłębiacie więź, która łączyła was do tej pory. To zaskakujące, ale uczucie między wami pogłębi się jeszcze bardziej.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

4. Razem będziecie wzmacniać łączącą was więź
Będąc małżeństwem, obdarzacie siebie nawzajem ogromnym szacunkiem i pogłębiacie więź, która łączyła was do tej pory. To zaskakujące, ale uczucie między wami pogłębi się jeszcze bardziej.

3. Będziesz mogła częściej spędzać czas z małżonkiemJak już zamieszkacie razem po ślubie, to wasze życie ulegnie drobnej zmianie. Będziecie teraz mieli okazję spędzać więcej czasu razem. Co najlepsze, po przebudzeniu się będziecie mogli jadać wspólne śniadania.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

3. Będziesz mogła częściej spędzać czas z małżonkiem
Jak już zamieszkacie razem po ślubie, to wasze życie ulegnie drobnej zmianie. Będziecie teraz mieli okazję spędzać więcej czasu razem. Co najlepsze, po przebudzeniu się będziecie mogli jadać wspólne śniadania.

2. Będziecie wspólnie rozwiązywać problemyW ciągu twojego całego życia mogą pojawiać się trudne, niepokojące sprawy. Całe szczęście co dwie głowy, to nie jedna, i będziecie mogli razem znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

2. Będziecie wspólnie rozwiązywać problemy
W ciągu twojego całego życia mogą pojawiać się trudne, niepokojące sprawy. Całe szczęście co dwie głowy, to nie jedna, i będziecie mogli razem znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

1. Doświadczysz innych doznań intymnych niż seksLudzie decydujący się na małżeństwo darzą się głębokim uczuciem. Ich życie intymne nie ogranicza się jedynie do seksu, ale również do czynności, takich jak: przytulanie, czułe rozmowy oraz pocałunki na powitanie oraz wieczorem na dobranoc.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

1. Doświadczysz innych doznań intymnych niż seks
Ludzie decydujący się na małżeństwo darzą się głębokim uczuciem. Ich życie intymne nie ogranicza się jedynie do seksu, ale również do czynności, takich jak: przytulanie, czułe rozmowy oraz pocałunki na powitanie oraz wieczorem na dobranoc.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowie:

Nie czekaj na słońce Relaksacyjny masaż szyi Masaż próżniowy Jak masować cellulit? Kwas foliowy w ciąży - pomaga czy szkodzi? Gotowanie w kuchence mikrofalowej Jak polubić siebie? Problemy z porannym wstawaniem Mózg zagubiony w czasie YAZ® - nowoczesna antykoncepcja? Dlaczego nie chudniesz? Wysłuchaj narzekającego

Popularne w tym tygodniu:

Jaki aparat ortodontyczny dla dziecka?