Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE!

Nagie ciało, seksowne akrobacje i taniec na rurze! To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku "Mama Selita", w którym wystąpił uczestnik Mam Talent i Got To Dance, Patryk Rybarski!

Nagie ciało, seksowne akrobacje i taniec na rurze! To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku zespołu Mama Selita, w którym wystąpił uczestnik Mam Talent i Got To Dance, Patryk Rybarski!

Patryk to wicemistrz świata w Pole Dance 2012, laureat piątej edycji talent show "Mam Talent" oraz ostatniej edycji "Got To Dance". Na co dzień pracuje jako trener w szkole pole dance "Oh Lala". Do współpracy zaprosił go warszawski zespół "Mama Selita".

Premierowy teledysk do nowego singla "Na Pół" to poruszająca opowieść o nieszczęśliwej miłości, która została pokazana w niezwykle plastyczny i sugestywny sposób. Zobaczcie piękne i zmysłowe ujęcia z tańcem na rurze w wykonaniu Patryk Rybarskiego!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! BEYONCE reklamuje Brazylię! JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!