Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE!

Nagie ciało, seksowne akrobacje i taniec na rurze! To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku "Mama Selita", w którym wystąpił uczestnik Mam Talent i Got To Dance, Patryk Rybarski!

Nagie ciało, seksowne akrobacje i taniec na rurze! To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku zespołu Mama Selita, w którym wystąpił uczestnik Mam Talent i Got To Dance, Patryk Rybarski!

Patryk to wicemistrz świata w Pole Dance 2012, laureat piątej edycji talent show "Mam Talent" oraz ostatniej edycji "Got To Dance". Na co dzień pracuje jako trener w szkole pole dance "Oh Lala". Do współpracy zaprosił go warszawski zespół "Mama Selita".

Premierowy teledysk do nowego singla "Na Pół" to poruszająca opowieść o nieszczęśliwej miłości, która została pokazana w niezwykle plastyczny i sugestywny sposób. Zobaczcie piękne i zmysłowe ujęcia z tańcem na rurze w wykonaniu Patryk Rybarskiego!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować