Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE!

Nagie ciało, seksowne akrobacje i taniec na rurze! To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku "Mama Selita", w którym wystąpił uczestnik Mam Talent i Got To Dance, Patryk Rybarski!

Nagie ciało, seksowne akrobacje i taniec na rurze! To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku zespołu Mama Selita, w którym wystąpił uczestnik Mam Talent i Got To Dance, Patryk Rybarski!

Patryk to wicemistrz świata w Pole Dance 2012, laureat piątej edycji talent show "Mam Talent" oraz ostatniej edycji "Got To Dance". Na co dzień pracuje jako trener w szkole pole dance "Oh Lala". Do współpracy zaprosił go warszawski zespół "Mama Selita".

Premierowy teledysk do nowego singla "Na Pół" to poruszająca opowieść o nieszczęśliwej miłości, która została pokazana w niezwykle plastyczny i sugestywny sposób. Zobaczcie piękne i zmysłowe ujęcia z tańcem na rurze w wykonaniu Patryk Rybarskiego!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem