Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry

Starzeniu się sprzyjają m.in. cukier, mocno przypieczone mięsa czy paczkowane wędliny.

To, co jemy, ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na wygląd. Cukier czy chemia zawarta w paczkowanych wędlinach pogarszają kondycję skóry przez negatywne oddziaływanie na jej głębokie warstwy.

Glukoza powoduje twardnienie kolagenu i elastyny, czego konsekwencją jest wczesne powstawanie zmarszczek. Dietetycy nie polecają także spożywania mocno przypieczonych mięs czy pieczywa, gdyż związki w nich zawarte niszczą DNA.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak