Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry

Starzeniu się sprzyjają m.in. cukier, mocno przypieczone mięsa czy paczkowane wędliny.

To, co jemy, ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na wygląd. Cukier czy chemia zawarta w paczkowanych wędlinach pogarszają kondycję skóry przez negatywne oddziaływanie na jej głębokie warstwy.

Glukoza powoduje twardnienie kolagenu i elastyny, czego konsekwencją jest wczesne powstawanie zmarszczek. Dietetycy nie polecają także spożywania mocno przypieczonych mięs czy pieczywa, gdyż związki w nich zawarte niszczą DNA.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe