Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry

Starzeniu się sprzyjają m.in. cukier, mocno przypieczone mięsa czy paczkowane wędliny.

To, co jemy, ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na wygląd. Cukier czy chemia zawarta w paczkowanych wędlinach pogarszają kondycję skóry przez negatywne oddziaływanie na jej głębokie warstwy.

Glukoza powoduje twardnienie kolagenu i elastyny, czego konsekwencją jest wczesne powstawanie zmarszczek. Dietetycy nie polecają także spożywania mocno przypieczonych mięs czy pieczywa, gdyż związki w nich zawarte niszczą DNA.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów