Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU?

Cukry są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego.

Gdy na dworze robi się cieplej, wiele osób rozważa przejście na dietę. Pierwszą myślą jest ta o ograniczeniu cukru. Jednak dietetycy ostrzegają: cukier jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania mózgu i nerwów. Należy jednak dbać o to, by nie przekraczać dziennej dawki. Zobaczcie, ile wynosi dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

 Przy okazji warto pamiętać, że poranny jogging bez dostarczenia organizmowi energii w postaci śniadania może być bardzo niebezpieczny i zakończyć się hipoglikemią.

 Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" BEYONCE reklamuje Brazylię! Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie