Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony

Dedykował go żonie.

Robin Thicke w najnowszym singlu i klipie "Get Her Back" postanowił opowiedzieć o problemach w jego związku. W klipie możemy zobaczyć fragmenty smsów, które kobieta wysyła do swojego mężczyzny: "Za dużo pijesz", "Zawstydzasz mnie" "Nie potrafię Cię już kochać" czy "Nie poznaję Cię".

Po przebojowym kawałku "Blurred Lines", nowy kawałek pokazuje zupełnie inne oblicze Thicke. Piosenkarz cały nadchodzący album zatytuowany "Paula" dedykował swojej żonie, aktorce Pauli Patton.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO!