Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony

Dedykował go żonie.

Robin Thicke w najnowszym singlu i klipie "Get Her Back" postanowił opowiedzieć o problemach w jego związku. W klipie możemy zobaczyć fragmenty smsów, które kobieta wysyła do swojego mężczyzny: "Za dużo pijesz", "Zawstydzasz mnie" "Nie potrafię Cię już kochać" czy "Nie poznaję Cię".

Po przebojowym kawałku "Blurred Lines", nowy kawałek pokazuje zupełnie inne oblicze Thicke. Piosenkarz cały nadchodzący album zatytuowany "Paula" dedykował swojej żonie, aktorce Pauli Patton.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii