Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony

Dedykował go żonie.

Robin Thicke w najnowszym singlu i klipie "Get Her Back" postanowił opowiedzieć o problemach w jego związku. W klipie możemy zobaczyć fragmenty smsów, które kobieta wysyła do swojego mężczyzny: "Za dużo pijesz", "Zawstydzasz mnie" "Nie potrafię Cię już kochać" czy "Nie poznaję Cię".

Po przebojowym kawałku "Blurred Lines", nowy kawałek pokazuje zupełnie inne oblicze Thicke. Piosenkarz cały nadchodzący album zatytuowany "Paula" dedykował swojej żonie, aktorce Pauli Patton.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej!