Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda?

Słynny kielich, którego miał używać Jezus podczas ostatniej wieczerzy, jest jednym z najbardziej tajemniczych artefaktów związanych z chrześcijaństwem.

Słynny kielich, którego miał używać Jezus podczas ostatniej wieczerzy, jest jednym z najbardziej tajemniczych artefaktów związanych z chrześcijaństwem. Czy można w końcu oficjalnie powiedzieć, że został odnaleziony?

Źródło: wp.tv

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE