Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken"

Poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym.

Karierę w modelingu rozpoczął mając 18 lat. Teraz Robert Paulat działa pod skrzydłami prestiżowej agencji modelek Vanity Fair. 35-latek tylko do tej pory poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym. Na co dzień nazywany jest czeskim "żywym Kenem".

Na pierwszą operację poszedłem w wieku 17 lat. Zrobiłem sobie nos, bo mi się nie podobał. Na osiemnastkę jeszcze go poprawiłem. Na początku nawet mi się to podobało, Ken wygląda przecież nieźle. To był dla mnie komplement. Kiedy jednak po raz któryś idziesz do restauracji i wszyscy się na ciebie patrzą, bo wyglądasz jak facet Barbie, albo kojarzą Cię z mediów, to już nie jest fajne - mówi Paulat.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: facebook.com/robert.paulat

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi!