Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken"

Poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym.

Karierę w modelingu rozpoczął mając 18 lat. Teraz Robert Paulat działa pod skrzydłami prestiżowej agencji modelek Vanity Fair. 35-latek tylko do tej pory poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym. Na co dzień nazywany jest czeskim "żywym Kenem".

Na pierwszą operację poszedłem w wieku 17 lat. Zrobiłem sobie nos, bo mi się nie podobał. Na osiemnastkę jeszcze go poprawiłem. Na początku nawet mi się to podobało, Ken wygląda przecież nieźle. To był dla mnie komplement. Kiedy jednak po raz któryś idziesz do restauracji i wszyscy się na ciebie patrzą, bo wyglądasz jak facet Barbie, albo kojarzą Cię z mediów, to już nie jest fajne - mówi Paulat.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: facebook.com/robert.paulat

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz