Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken"

Poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym.

Karierę w modelingu rozpoczął mając 18 lat. Teraz Robert Paulat działa pod skrzydłami prestiżowej agencji modelek Vanity Fair. 35-latek tylko do tej pory poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym. Na co dzień nazywany jest czeskim "żywym Kenem".

Na pierwszą operację poszedłem w wieku 17 lat. Zrobiłem sobie nos, bo mi się nie podobał. Na osiemnastkę jeszcze go poprawiłem. Na początku nawet mi się to podobało, Ken wygląda przecież nieźle. To był dla mnie komplement. Kiedy jednak po raz któryś idziesz do restauracji i wszyscy się na ciebie patrzą, bo wyglądasz jak facet Barbie, albo kojarzą Cię z mediów, to już nie jest fajne - mówi Paulat.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: facebook.com/robert.paulat

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity