Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken"

Poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym.

Karierę w modelingu rozpoczął mając 18 lat. Teraz Robert Paulat działa pod skrzydłami prestiżowej agencji modelek Vanity Fair. 35-latek tylko do tej pory poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym. Na co dzień nazywany jest czeskim "żywym Kenem".

Na pierwszą operację poszedłem w wieku 17 lat. Zrobiłem sobie nos, bo mi się nie podobał. Na osiemnastkę jeszcze go poprawiłem. Na początku nawet mi się to podobało, Ken wygląda przecież nieźle. To był dla mnie komplement. Kiedy jednak po raz któryś idziesz do restauracji i wszyscy się na ciebie patrzą, bo wyglądasz jak facet Barbie, albo kojarzą Cię z mediów, to już nie jest fajne - mówi Paulat.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: facebook.com/robert.paulat

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA?