Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken"

Poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym.

Karierę w modelingu rozpoczął mając 18 lat. Teraz Robert Paulat działa pod skrzydłami prestiżowej agencji modelek Vanity Fair. 35-latek tylko do tej pory poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym. Na co dzień nazywany jest czeskim "żywym Kenem".

Na pierwszą operację poszedłem w wieku 17 lat. Zrobiłem sobie nos, bo mi się nie podobał. Na osiemnastkę jeszcze go poprawiłem. Na początku nawet mi się to podobało, Ken wygląda przecież nieźle. To był dla mnie komplement. Kiedy jednak po raz któryś idziesz do restauracji i wszyscy się na ciebie patrzą, bo wyglądasz jak facet Barbie, albo kojarzą Cię z mediów, to już nie jest fajne - mówi Paulat.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: facebook.com/robert.paulat

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki