Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Jak często prać ręczniki, pościel i piżamę? "To prawdziwe siedlisko bakterii" Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni