Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM