Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody Rewolucyjna metoda odchudzania. Potrzebujesz jedynie… ścierek kuchennych Bezlitosne praktyki znachorów. Każą się okaleczać chorym na raka Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT!