Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA