Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą