Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Tak powstaje jeden z najbardziej ekskluzywnych trunków świata NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep!