Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"?