Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak producenci oszukują na MAKARONIE JAJECZNYM? Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Strona internetowa pokaże, jak BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ ZA 20 LAT! Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C