Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Jeden napis podpowie, że OKULARY PRZECIWSŁONECZNE są bezpieczne Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa