Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem?