Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób.

W Polsce problem alkoholizmu dotyka około 800 tysięcy osób. Natomiast szacuje się, że 2–2,5 miliona osób używa alkoholu w sposób szkodliwy, pijąc w nadmiarze. 40 proc. pań, które sięgają po drinka, zajmuje wysokie stanowiska, natomiast w domu jest dobrymi matkami oraz żonami.

Najbardziej podatni na nałóg są ci, którzy nie cierpią z powodu przedawkowania trunków, czyli posiadacze tzw. mocnych głów, a także osoby o obniżonej samoocenie, szczególnie wrażliwe. Co ciekawsze, kobiety lepiej ukrywają swój problem i są w stanie dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Tak wygląda najbrzydszy pies świata Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy