Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA

Nazwiska nie można zmienić z powodu długów finansowych czy konfliktów rodzinnych.

Jednym z najczęstszych przypadków, w których zmieniamy nazwisko, jest rozwód. Jednak z powodów, by podjąć taką decyzję jest więcej. Imię lub nazwisko można zmienić, jeśli jest ono ośmieszające czy obraźliwe lub używamy innego niż zapisane w dokumentach. Uzasadnieniem do zmiany imienia może być także fakt, że posiadając dwa imiona, korzystamy wyłacznie z drugiego.

Nazwiska nie można zmienić z powodu długów finansowych, konfliktów rodzinnych lub chęci rozpoczęcia nowego życia. Pamiętajmy, że taki krok nie chroni przed konsekwencjami prawnymi. Nie możemy też używać nazwisk arystów czy postaci historycznych.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego