Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA

Nazwiska nie można zmienić z powodu długów finansowych czy konfliktów rodzinnych.

Jednym z najczęstszych przypadków, w których zmieniamy nazwisko, jest rozwód. Jednak z powodów, by podjąć taką decyzję jest więcej. Imię lub nazwisko można zmienić, jeśli jest ono ośmieszające czy obraźliwe lub używamy innego niż zapisane w dokumentach. Uzasadnieniem do zmiany imienia może być także fakt, że posiadając dwa imiona, korzystamy wyłacznie z drugiego.

Nazwiska nie można zmienić z powodu długów finansowych, konfliktów rodzinnych lub chęci rozpoczęcia nowego życia. Pamiętajmy, że taki krok nie chroni przed konsekwencjami prawnymi. Nie możemy też używać nazwisk arystów czy postaci historycznych.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Męska płodność jest CORAZ GORSZA? UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków