Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi

Przychodzą, co ciekawe, często z całym portfolio swoich zdjęć, pokazują co im się nie podoba - mówi lekarz gwiazd.

Chcą podkreślenia naturalnych atutów urody i nadania twarzy zrelaksowanego wyglądu. Najchętniej korzystają z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Mimo to wciąż nie przyznają się publicznie do stosowania zabiegów medycyny estetycznej.

Spotkania z gwiazdami, czasami z celebrytami, są na swój sposób interesujące, bywa, że też kłopotliwe. Ponieważ chcą bardzo pozostać anonimowe, chcą przychodzić wtedy, gdy nikogo nie ma. Zakładają czapki, okulary, najlepiej w godzinach wieczornych. Przychodzą często z całym portfolio swoich zdjęć. Pokazują, w którym ujęciu coś im się nie podobało i pytają, czy można to zlikwidować. Przychodzą również z takimi wyobrażeniami, że wszystko będzie szybko, łatwo i przyjemnie – mówi dr Andrzej Ignaciuk, lekarz medycyny estetycznej.

Dobrze wykonane zabiegi nie nasuwają podejrzeń o ingerencję lekarza, dodają natomiast twarzy świeżości i świetlistości. Zastosowanie botoksu na skórze wokół oczu pomaga zredukować drobne zmarszczki i opuchnięcia, dzięki czemu cała twarz wydaje się bardziej wypoczęta i zrelaksowana. Dobre efekty daje także delikatna korekta ust oraz poprawienie okolicy jarzmowo-szczękowej, popularnie określanej jako kości policzkowe.

Co ciekawe, jeżeli mówimy o gwiazdach, to chętnie poddają się zabiegom, które nie są zabiegami diametralnie zmieniającymi, oraz zabiegom stymulującym. Czyli nie korygującym, nie naprawiającym, tylko zabiegom podtrzymującym i pobudzającym skórę do jak najlepszego funkcjonowania – mówi dr Andrzej Ignaciuk.

Źródło: Newseria Lifestyle
Źródło: ONS

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Wspólny trening rzeźbi sylwetkę i rozpala zmysły. Jak ćwiczą FIT LOVERS? Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy!