Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!