Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" 5-latek z Polski podbija świat mody! Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa