Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Kiedyś złote korony, teraz szmaragdy i platyna. BIŻUTERIA NA ZĘBACH wraca do łask Jak łatwo ZATRUĆ SIĘ we własnej kuchni? Najczęściej popełniane błędy Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM