Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

UNIWERSALNA modelka? Pozuje jako kobieta i mężczyzna Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI