Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Cała PRAWDA o kobietach! Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób