Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki