Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową"

Wszystko dzięki spersonalizowanej terapii na podstawie badań genetycznych.

Spersonalizowane leczenie nowotworu to jedna z najskuteczniejszech metod leczenia nowotworu. Polega na dobraniu indywidualnej kuracji na podstawie badań genetycznych pacjentach. Potwierdzają to m.in. przypadki chorych na raka płuc — jednego z najczęściej występujących w Polsce i na świecie, a przy tym najgorzej rokujących nowotworów złośliwych.

Rak nerki, to nawet kilka odmian genetycznych. Badając pewien kod genetyczny u pacjenta, stwierdzamy jaka to jest odmiana – mówi dr n. med. Dorota Hryniewiecka-Firlej z firmy farmaceutycznej Pfizer Polska. Mamy już lek na raka płuc, gdzie od wykrycia do zgonu mijało 12 miesięcy. Jest to absolutne wydarzenie na skalę światową.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp