Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować

Pies czuje się już lepiej. Jego oprawca trafił do aresztu.

Policjant z Olsztynka, sierżant Łukasz Górka, jest prawdziwym bohaterem. Własnymi rękami odkopał psa, którego okrutny właściciel zakopał żywcem w ziemi. Tłumaczył się tym, że Barry, bo tak ma na imię zwierzę, zagryzł kilka królików sąsiadów. Jak ustalono, zrobił to z głodu.

Oprawca trafił do aresztu, a biedny psiak tymczasowo do schroniska. Jednak nie zostanie tam długo – policjant, który uratował mu życie, chce także dać mu dom. Poznajcie człowieka, który przywraca wiarę w ludzi.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa BEYONCE reklamuje Brazylię! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Żywiołowy taniec CHŁOPCA do piosenki Lady Gagi! Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!