Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować

Pies czuje się już lepiej. Jego oprawca trafił do aresztu.

Policjant z Olsztynka, sierżant Łukasz Górka, jest prawdziwym bohaterem. Własnymi rękami odkopał psa, którego okrutny właściciel zakopał żywcem w ziemi. Tłumaczył się tym, że Barry, bo tak ma na imię zwierzę, zagryzł kilka królików sąsiadów. Jak ustalono, zrobił to z głodu.

Oprawca trafił do aresztu, a biedny psiak tymczasowo do schroniska. Jednak nie zostanie tam długo – policjant, który uratował mu życie, chce także dać mu dom. Poznajcie człowieka, który przywraca wiarę w ludzi.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty