Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować

Pies czuje się już lepiej. Jego oprawca trafił do aresztu.

Policjant z Olsztynka, sierżant Łukasz Górka, jest prawdziwym bohaterem. Własnymi rękami odkopał psa, którego okrutny właściciel zakopał żywcem w ziemi. Tłumaczył się tym, że Barry, bo tak ma na imię zwierzę, zagryzł kilka królików sąsiadów. Jak ustalono, zrobił to z głodu.

Oprawca trafił do aresztu, a biedny psiak tymczasowo do schroniska. Jednak nie zostanie tam długo – policjant, który uratował mu życie, chce także dać mu dom. Poznajcie człowieka, który przywraca wiarę w ludzi.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII