Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować

Pies czuje się już lepiej. Jego oprawca trafił do aresztu.

Policjant z Olsztynka, sierżant Łukasz Górka, jest prawdziwym bohaterem. Własnymi rękami odkopał psa, którego okrutny właściciel zakopał żywcem w ziemi. Tłumaczył się tym, że Barry, bo tak ma na imię zwierzę, zagryzł kilka królików sąsiadów. Jak ustalono, zrobił to z głodu.

Oprawca trafił do aresztu, a biedny psiak tymczasowo do schroniska. Jednak nie zostanie tam długo – policjant, który uratował mu życie, chce także dać mu dom. Poznajcie człowieka, który przywraca wiarę w ludzi.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne?