Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować

Pies czuje się już lepiej. Jego oprawca trafił do aresztu.

Policjant z Olsztynka, sierżant Łukasz Górka, jest prawdziwym bohaterem. Własnymi rękami odkopał psa, którego okrutny właściciel zakopał żywcem w ziemi. Tłumaczył się tym, że Barry, bo tak ma na imię zwierzę, zagryzł kilka królików sąsiadów. Jak ustalono, zrobił to z głodu.

Oprawca trafił do aresztu, a biedny psiak tymczasowo do schroniska. Jednak nie zostanie tam długo – policjant, który uratował mu życie, chce także dać mu dom. Poznajcie człowieka, który przywraca wiarę w ludzi.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat