Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować

Pies czuje się już lepiej. Jego oprawca trafił do aresztu.

Policjant z Olsztynka, sierżant Łukasz Górka, jest prawdziwym bohaterem. Własnymi rękami odkopał psa, którego okrutny właściciel zakopał żywcem w ziemi. Tłumaczył się tym, że Barry, bo tak ma na imię zwierzę, zagryzł kilka królików sąsiadów. Jak ustalono, zrobił to z głodu.

Oprawca trafił do aresztu, a biedny psiak tymczasowo do schroniska. Jednak nie zostanie tam długo – policjant, który uratował mu życie, chce także dać mu dom. Poznajcie człowieka, który przywraca wiarę w ludzi.

Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Tak wygląda najbrzydszy pies świata Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe