Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN!

Konturowano im twarze z uwzględnieniem trików celebrytki i dano lusterka.

Kim Kardashian słynie z mocnego, dopracowanego makijażu. Idealna twarz celebrytki to zasługa długiej pracy makijażystki i kilku odcieni podkładu.

Serwis BuzzFeed namówił przypadkowych ludzi, by pozwolili sobie wykonać make up zgodnie z trikami stosowanymi przez Kim. Zobaczcie, jak reagowali na konturowanie twarzy.

Źródło zdjęć: zrzut z ekranu/BuzzFeedYellow

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione BANANOWA przekąska dla dbających o linię Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby