Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa

To, co zrobił prowadzący "Dzień Dobry TVN", zszokowało nawet Dorotę Wellman.

Wszyscy wiemy, że palenie szkodzi, lecz nie zawsze zdajemy sobie sprawy, że nawet jeden papieros sprawia, że zawarte w nim substancje osadzają się w płucach i oskrzelach.

Fizyk, Tomasz Rożen postanowił za pomocą prostego eksperymentu przybliżyć, co dzieje się z płucami palacza podczas zaciągania się dymkiem. W doświadczeniu pomógł Marcin Prokop, czym zaskoczył nawet towarzyszącą mu Dorotę Wellman.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci 5-latek z Polski podbija świat mody! Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne