Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa

To, co zrobił prowadzący "Dzień Dobry TVN", zszokowało nawet Dorotę Wellman.

Wszyscy wiemy, że palenie szkodzi, lecz nie zawsze zdajemy sobie sprawy, że nawet jeden papieros sprawia, że zawarte w nim substancje osadzają się w płucach i oskrzelach.

Fizyk, Tomasz Rożen postanowił za pomocą prostego eksperymentu przybliżyć, co dzieje się z płucami palacza podczas zaciągania się dymkiem. W doświadczeniu pomógł Marcin Prokop, czym zaskoczył nawet towarzyszącą mu Dorotę Wellman.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW