Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły

15-minutowa drzemka w ciągu dnia to najlepszy odpoczynek i relaks dla organizmu.

Mimo że powinna trwać zaledwie kilkanaście minut, jest bardziej skuteczna niż godzinny sen. Od 15 do 20 minut, nie więcej niż 30.  Tyle powinna trwać drzemka w ciągu dnia, która najlepiej zregeneruje i zrelaksuje zmęczony organizm.

Co zrobić, aby przyniosła prawdziwy odpoczynek, dlaczego podczas drzemania trzeba pozostać świadomym i czy pobudka przy pomocy głośnego alarmu nie zepsuje efektu? Oto odpowiedź.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Chipsy, frytki, burgery. Ulubione fast foody w zdrowszym wydaniu Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?