Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły

15-minutowa drzemka w ciągu dnia to najlepszy odpoczynek i relaks dla organizmu.

Mimo że powinna trwać zaledwie kilkanaście minut, jest bardziej skuteczna niż godzinny sen. Od 15 do 20 minut, nie więcej niż 30.  Tyle powinna trwać drzemka w ciągu dnia, która najlepiej zregeneruje i zrelaksuje zmęczony organizm.

Co zrobić, aby przyniosła prawdziwy odpoczynek, dlaczego podczas drzemania trzeba pozostać świadomym i czy pobudka przy pomocy głośnego alarmu nie zepsuje efektu? Oto odpowiedź.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz...