Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu

To, czego wymagaja od nich klienci, to pełna dyskrecja

Są dziewczynami do zadań specjalnych. Codziennie spotykają się z najważniejszymi osobistościami z Polski i świata. Jeżdżą luksusowymi limuzynami, znają języki obce, zasady etykiety i savoir vivre polityczny. To, czego wymagają od nich klienci, to pomoc od momentu odprawy biletowo-bagażowej do startu samolotu oraz pełna dyskrecja.

Izabela Prażmowska, Anna Kurtek oraz Gabriela Solińska są agentkami strefy VIP lotniska we Wrocławiu. Obsługiwały m.in. Roberta Lewandowskiego, Natalię Oreiro, Lecha Wałęsę czy Dalajlamę. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziały o kulisach swojej pracy.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy