Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy.

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy. Reakcja części z jego bliskich była negatywna i niezwykle gwałtowna.

Odejście nie jest takie proste. Taka osoba musi się liczyć z ostracyzmem i naciskiem całej grupy. Zrywane są z nim wszelkie kontakty — przyznał.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi