Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy.

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy. Reakcja części z jego bliskich była negatywna i niezwykle gwałtowna.

Odejście nie jest takie proste. Taka osoba musi się liczyć z ostracyzmem i naciskiem całej grupy. Zrywane są z nim wszelkie kontakty — przyznał.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci!