Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy.

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy. Reakcja części z jego bliskich była negatywna i niezwykle gwałtowna.

Odejście nie jest takie proste. Taka osoba musi się liczyć z ostracyzmem i naciskiem całej grupy. Zrywane są z nim wszelkie kontakty — przyznał.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów"