Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy.

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy. Reakcja części z jego bliskich była negatywna i niezwykle gwałtowna.

Odejście nie jest takie proste. Taka osoba musi się liczyć z ostracyzmem i naciskiem całej grupy. Zrywane są z nim wszelkie kontakty — przyznał.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA