Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy.

Stanisław Chłościński po pięćdziesięciu latach zdecydował się na opuszczenie wspólnoty świadków Jehowy. Reakcja części z jego bliskich była negatywna i niezwykle gwałtowna.

Odejście nie jest takie proste. Taka osoba musi się liczyć z ostracyzmem i naciskiem całej grupy. Zrywane są z nim wszelkie kontakty — przyznał.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Mroczne oblicze ANJI RUBIK w teledysku Black Atlass Anna Komorowska: "Na trudne sytuacje nasza rodzina jest idealna!" W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU!