Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką.

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i w przeciwieństwie do innych sposobów, nie ma znaczenia, jakiego koloru są usuwane włosy. To także doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej depilacji, choćby ze względu na skłonność do podrażnień.

Depilacja klasycznymi metodami pozwala pozbyć się problemu zaledwie na kilka dni, bo wosk, kremy i maszynki do golenia niszczą tylko sam włos. Natomiast w skórze pozostaje regenerująca go macierz.

Zabieg epilacji polega na termicznym zniszczeniu włosa wraz z macierzą, która powoduje jego regenerację, i brodawką, która go odżywia. Zabieg epilacji powoduje trwałe usunięcie owłosienia – tłumaczy kosmetolog Urszula Chodorska-Lema.

Specjaliści podkreślają, że epilacja to metoda nie tylko niezwykle skuteczna, lecz przede wszystkim bezpieczna. Jeden zabieg epilacji pach kosztuje 300 zł, bikini – około 400 zł, tyle samo łydek z kolanami. O 100 zł droższe jest usuwanie owłosienia z ud. Pomiędzy zabiegami trzeba zachować kilkutygodniowe przerwy. Zwykle wystarczy od 4 do 5 zabiegów na każdą okolicę ciała.

Źródło: Newseria Lifestyle
Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kim był dostawca, który PRZYNIÓSŁ PIZZĘ na galę Oscarów? Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Wstydliwy problem kobiet. By sobie pomóc, ty i partner powinniście przestrzegać kilku zasad Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ