Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką.

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i w przeciwieństwie do innych sposobów, nie ma znaczenia, jakiego koloru są usuwane włosy. To także doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej depilacji, choćby ze względu na skłonność do podrażnień.

Depilacja klasycznymi metodami pozwala pozbyć się problemu zaledwie na kilka dni, bo wosk, kremy i maszynki do golenia niszczą tylko sam włos. Natomiast w skórze pozostaje regenerująca go macierz.

Zabieg epilacji polega na termicznym zniszczeniu włosa wraz z macierzą, która powoduje jego regenerację, i brodawką, która go odżywia. Zabieg epilacji powoduje trwałe usunięcie owłosienia – tłumaczy kosmetolog Urszula Chodorska-Lema.

Specjaliści podkreślają, że epilacja to metoda nie tylko niezwykle skuteczna, lecz przede wszystkim bezpieczna. Jeden zabieg epilacji pach kosztuje 300 zł, bikini – około 400 zł, tyle samo łydek z kolanami. O 100 zł droższe jest usuwanie owłosienia z ud. Pomiędzy zabiegami trzeba zachować kilkutygodniowe przerwy. Zwykle wystarczy od 4 do 5 zabiegów na każdą okolicę ciała.

Źródło: Newseria Lifestyle
Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ