Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką.

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i w przeciwieństwie do innych sposobów, nie ma znaczenia, jakiego koloru są usuwane włosy. To także doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej depilacji, choćby ze względu na skłonność do podrażnień.

Depilacja klasycznymi metodami pozwala pozbyć się problemu zaledwie na kilka dni, bo wosk, kremy i maszynki do golenia niszczą tylko sam włos. Natomiast w skórze pozostaje regenerująca go macierz.

Zabieg epilacji polega na termicznym zniszczeniu włosa wraz z macierzą, która powoduje jego regenerację, i brodawką, która go odżywia. Zabieg epilacji powoduje trwałe usunięcie owłosienia – tłumaczy kosmetolog Urszula Chodorska-Lema.

Specjaliści podkreślają, że epilacja to metoda nie tylko niezwykle skuteczna, lecz przede wszystkim bezpieczna. Jeden zabieg epilacji pach kosztuje 300 zł, bikini – około 400 zł, tyle samo łydek z kolanami. O 100 zł droższe jest usuwanie owłosienia z ud. Pomiędzy zabiegami trzeba zachować kilkutygodniowe przerwy. Zwykle wystarczy od 4 do 5 zabiegów na każdą okolicę ciała.

Źródło: Newseria Lifestyle
Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł