Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką.

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i w przeciwieństwie do innych sposobów, nie ma znaczenia, jakiego koloru są usuwane włosy. To także doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej depilacji, choćby ze względu na skłonność do podrażnień.

Depilacja klasycznymi metodami pozwala pozbyć się problemu zaledwie na kilka dni, bo wosk, kremy i maszynki do golenia niszczą tylko sam włos. Natomiast w skórze pozostaje regenerująca go macierz.

Zabieg epilacji polega na termicznym zniszczeniu włosa wraz z macierzą, która powoduje jego regenerację, i brodawką, która go odżywia. Zabieg epilacji powoduje trwałe usunięcie owłosienia – tłumaczy kosmetolog Urszula Chodorska-Lema.

Specjaliści podkreślają, że epilacja to metoda nie tylko niezwykle skuteczna, lecz przede wszystkim bezpieczna. Jeden zabieg epilacji pach kosztuje 300 zł, bikini – około 400 zł, tyle samo łydek z kolanami. O 100 zł droższe jest usuwanie owłosienia z ud. Pomiędzy zabiegami trzeba zachować kilkutygodniowe przerwy. Zwykle wystarczy od 4 do 5 zabiegów na każdą okolicę ciała.

Źródło: Newseria Lifestyle
Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód DONALD TUSK w X Faktorze! 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki"