Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos!

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką.

Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i w przeciwieństwie do innych sposobów, nie ma znaczenia, jakiego koloru są usuwane włosy. To także doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej depilacji, choćby ze względu na skłonność do podrażnień.

Depilacja klasycznymi metodami pozwala pozbyć się problemu zaledwie na kilka dni, bo wosk, kremy i maszynki do golenia niszczą tylko sam włos. Natomiast w skórze pozostaje regenerująca go macierz.

Zabieg epilacji polega na termicznym zniszczeniu włosa wraz z macierzą, która powoduje jego regenerację, i brodawką, która go odżywia. Zabieg epilacji powoduje trwałe usunięcie owłosienia – tłumaczy kosmetolog Urszula Chodorska-Lema.

Specjaliści podkreślają, że epilacja to metoda nie tylko niezwykle skuteczna, lecz przede wszystkim bezpieczna. Jeden zabieg epilacji pach kosztuje 300 zł, bikini – około 400 zł, tyle samo łydek z kolanami. O 100 zł droższe jest usuwanie owłosienia z ud. Pomiędzy zabiegami trzeba zachować kilkutygodniowe przerwy. Zwykle wystarczy od 4 do 5 zabiegów na każdą okolicę ciała.

Źródło: Newseria Lifestyle
Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Tak wygląda najbrzydszy pies świata Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI!